Nuo 2020 m. gegužės 18 d. lopšelis-darželis „Žiogelis“ organizuoja ugdymą įstaigoje

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gegužės 11 d. sprendimu Nr.V-1116 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“, nuo 2020 m. gegužės 18 d. lopšelis-darželis „Žiogelis“ organizuos ugdymą įstaigoje pagal ugdymo proceso atnaujinimo tvarkos aprašą.

Pridedame dokumentus:

Tėvų deklaracija

Darbuotojų deklaracija

Ugdymo proceso esant karantino sąlygoms Šilalės lopšelyje-darželyje tvarkos aprašas

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gegužės 11 d. sprendimas Nr.V-1116 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“

Šilalės rajono savivaldybės direktoriaus 2020 m. gegužės 15 d. įsakymas Nr. DĮV-430 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo“.