Projekto „Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ mokymai
Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė 2020-2021 m.m. pradeda netradiciškai, nes ugdymo įstaiga įgyvendina Europos socialinio fondo finansuojamą projektą „Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“.
2020 m. rugpjūčio 18-21 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ vyko projekto švietimo įstaigų darbuotojų ikimokyklinio ugdymo įstaigų poreikiams adaptuotos ugdymo metodikos „Darželis visiems“ diegimo praktiniai mokymai.

Susirinkusius pedagogus pasveikino ir įstaigą svečiams pristatė lopšelio-darželio direktorė Dalia Kutniauskienė.

4️⃣ dienas vykusiuose mokymuose net 3️⃣6️⃣ projekte dalyvaujančių Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų ugdymo įstaigų pedagogai, ketinantys tobulinti ugdymo procesą, susipažino su:
✅ JAV ikimokyklinio ugdymo įstaigose naudojamos metodikos „Pre-K for All“ ypatybėmis ir pranašumais;
✅matematinių gebėjimų ugdymo, taikant informacines kompiuterines technologijas, galimybėmis;
✅didaktinių žaidimų kūrimo etapais ir ypatumais;
✅kūrybinio mąstymo metodo ugdymo procese taikymo galimybėmis;
✅tarpkultūrinės kompetencijos, nediskriminavimo ir lyčių lygybės savivokos ugdymo ypatumais;
✅pagrindiniais ikimokyklinio ugdymo lauko pedagogikos principais ir jų reikšme vaiko gebėjimų ugdymui.
Džiaugiamės kiekviena galimybe tobulėti kartu ir mokytis vieni iš kitų ir, žinoma, su nekantrumu laukiame 2-os mokymų dalies.

Kristina Ačė,
Šilalės lopšelio-darželio "Žiogelis" direktoriaus pavaduotoja ugdymui

2020-09-02