Struktūra ir kontaktai » Naujienos

ŠILALĖJE VYKO LIETUVOS VALSTYBĖS ŠIMTMEČIO EISENA
ŠILALĖJE VYKO LIETUVOS VALSTYBĖS ŠIMTMEČIO EISENA

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė inicijavo ir organizavo nuotaikingą Lietuvos valstybės šimtmečio eiseną „Lietuvos takeliais“.

Eisenos, kurioje dalyvavo beveik pustrečio šimto vaikų, jaunimo bei suaugusiųjų, tikslas - ugdyti vaikų bei jaunimo tautinį ir pilietinį sąmoningumą, bendruomeniškumą bei patriotinius jausmus Tėvynei. Patriotinės skanduotės, šokiai ir dainos ne tik patraukė praeivių, pravažiuojančių ir vietinių Šilalės miesto gyventojų dėmesį, bet ir privertė vyresniosios kartos atstovus nubraukti ne vieną ašarą ir daugelio veidus papuošė pasididžiavimo kupiną, nuoširdžią šypseną.

Eisenoje dalyvavo Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos ugdytiniai, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokiniai, Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokyklos ugdytiniai, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos ugdytiniai, Šilalės suaugusiųjų mokyklos mokiniai ir kt.

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie renginio organizavimo, Sigitai Bartkuvienei, Daivai Pilypienei, kurios ir pradėjo siųlyti įvairias idėjas šios prasmingos datos paminėjimui ir, žinoma, esame dėkingi visiems, kurie nepabūgo žiemos ir išdrįso sudalyvauti Lietuvos valstybės šimtmečio eisenoje „Lietuvos takeliais“. Tariame nuoširdų ačiū renginio globėjui – Merui J. Gudauskui.

 

Renginio video kviečiame pažiūrėti Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“  https://www.facebook.com/487041968172427/videos/762771940599427/

 

Kristina Ačė,

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nuotraukos J. Mikalauskienės, R. Žygaitienės, A. Ignotienės, D. Pilypienės, V. Liatuko

 

2018-02-19