Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė aktyviai dalyvauja ilgalaikėje sveikos gyvensenos ugdymo programoje „Sveikatiada“

Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ jau antrus metus vyksta „Mankštiada“. Šio renginio tikslas - pratinti ugdytinius daugiau sportuoti ir sveikai maitintis.

Renginys, kuriame dalyvavo visų 12-kos grupių ugdytiniai, auklėtojos ir auklėtojų padėjėjos, vyko vasario 19-21 dienomis.

Renginio dalyviai turėjo atlikti įvairias užduotis: bendra mankšta, įvairių kliūčių ruožo įveikimas, grupių mankštos, įvairūs klausimai bei užduotys apie sveiką gyvenseną ir sportą. Auklėtojoms buvo pateikti kryžiažodžiai, kuriuos įveikti nebuvo lengva, o visų smagiausia užduotis - bendri šokiai.

Džiaugiamės dalyvaudami ilgalaikės sveikos gyvensenos ugdymo programoje „Sveikatiada“. Ši programa suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą.

Dėkojame visoms auklėtojoms už grupių ugdytinių mankštas, už pasirūpinimą sveikais prizais tariame ačiū bendrosios praktikos slaugytojai Virginijai Kutniauskienei.

Užduotis rengė kūno kultūros specialistė Indra Macienė, muzikos pedagogė Genovaitė Pauliuvienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Ačė.

Linkime likti sveikiems ir laimingiems!!!

 

Nuotraukos K. Ačės ir V. Čepausko