Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ solistai tapo Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurso "Dainų dainelė" rajoninio etapo laureatais

Šilalės meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurso "Dainų dainelė" rajoninis etapas, kuriame dalyvavo Šilalės lopšelio-darželio "Žiogelis" solistai Saulytė ir Kristupėlis.

Labai džiaugiamės, nes abu atlikėjai tapo laureatais. Nuoširdžiai sveikiname mažuosius solistus!

Dėkojame vaikučių tėveliams, muzikos pedagogei G. Pauliuvienei už solistų paruošimą. Už akomponavimą tariame ačiū L. Saročkienei.

Atlikėjai š.m. sausio 26 d. vyks į Tauragėje organizuojamą sekantį konkurso etapą.

Nuotraukos K. Ačės