Vėl kviečia tradicinis Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų konkursas „Lietuvėle, tu graži!“

Kaip ir kasmet, Kovo 11-osios proga Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ kviečia į tradicinį, šiemet jau 15 metų jubiliejų švenčiantį, Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų konkursą „Lietuvėle, tu graži!“.

Konkurso tikslas – puoselėti tautinę ir pilietinę savimonę, istorinę atmintį, skatinant vaikų ir šeimos narių kūrybiškumą, meninio žodžio supratimą.

Konkurso uždaviniai:

1. Puoselėti tautinius jausmus ir istorinę atmintį.

2. Ugdyti glaudų ryšį su šeima.

3. Ugdyti domėjimąsi lietuvių kalba ir norą puoselėti kalbą, kaip savo ir tautos kultūros savastį.

4. Ugdyti meilę Tėvynei, gimtajam kraštui.

5. Puoselėti etninę ir istorinę kultūrą, susijusią su savo Gimtojo krašto tematika.

6. Ugdyti išradingumą ir estetinį skonį.

Konkurso dalyviai – Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus (nuo 3 iki 6 metų) vaikai ir jų šeimos nariai.

Konkurso organizatorius – Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“, partneris ir rėmėjas – Šilalės rajono savivaldybė.

Konkurso nuostatai.

Registracijos forma:

Vaizdo sveikinimus kviečiame kelti į uždarą facebook grupę KONKURSAS „LIETUVĖLE, TU GRAŽI!“

Organizatoriai