Vykdėme respublikinį konkursą-viktoriną „Aš pažįstu savo gimtinę“

Vasario 11 ir 14 d.  Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ pedagogės Sigita Bartkuvienė, Jovita Aužbikavičienė, Monika Čapaitė ir Indra Macienė organizavo respublikinį konkursą-viktoriną „Aš pažįstu savo gimtinę“. Konkurse-viktorinoje dalyvavo Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ vyresniųjų gr., Klaipėdos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, Kauno lopšelio-darželio „Rasytė“, Klaipėdos lopšelio-darželio „Vyturėlis“, Kauno vaikų darželis „Raudonkepuraitė“, Kauno r. Girionių darželio, Vilniaus lopšelio-darželio „Žiedas“, Šiaulių lopšelio-darželio „Pupų pėdas“, Šiaulių lopšelio-darželio „Pupų pėdas“, Šiaulių lopšelio-darželio „Žirniukas“, Vilniaus lopšelio-darželio „Šilelis“, Klaipėdos lopšelio-darželio „Želmenėlis“, Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos, Ukmergės vaikų lopšelio-darželio „Vaikystė“, Kauno r. Noreikiškių lopšelis-darželis „Ąžuolėlis“ ugdytinių komandos.

Viktorinos tikslas- skatinti vaikus ugdytis tautinę savimonę, padėti vaikams pažinti gimtąjį kraštą.

Uždaviniai:

Puoselėti ugdytinių tautinius jausmus ir istorinę atmintį;
Ugdyti meilę Tėvynei, gimtajam kraštui;
Skatinti vaikus domėtis įvairiomis Lietuvos vietovėmis;
Lavinti vaikų atmintį, mąstymą, dėmesio koncentraciją, reakciją;
Skatinti komandinį darbą;
Skatinti kompiuterinių technologijų naudojimą ugdymo procese;
Plėtoti bendradarbiavimą tarp šalies ugdymo įstaigų.

Džiaugiamės, kad mokytojai nebijo iššūkių, o jų kyla nuotolinius renginius organizuojant bet kokiu atveju.

Didžiulė padėka pedagogams, vaikams ir visai šauniai organizacinei komandai.

Kristina Ačė,

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui