Žaismė ir atradimai

Ikimokyklinio ugdymo pedagogui labai svarbu tobulinti ikimokyklinio ugdymo kokybę, diegiant inovatyvius, šiuolaikiškus metodus ir priemones.

Todėl pedagogės Sigita Bartkuvienė, Jovita Aužbikavičienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Ačė ruošė pranešimą ,,Voriukų lenktynės". Pranešimas pristatytas respublikinėje ikimokyklinio ugdymo mokytojų metodinėje praktinėje konferencijoje ,,Geroji patirtis įgyvendinant metodinę priemonę ,,Žaismė ir atradimai".

Pedagogės skaitydamos pranešimą dalijosi metodinės medžiagos rinkinių ikimokyklinio ugdymo pedagogams „Žaismė ir atradimai“ gerąją patirtimi, kaip  kasdieninės veiklos taikomos praktiškai.

Įsitikinome, kad dalijimąsis gerąja patirtimi padės tobulinti ikimokyklinio ugdymo praktikos kokybę, diegti mokslo pažanga grindžiamą ugdymą ir inovatyvius pedagoginius metodus ir priemones.

Mokytojos J. Aužbikavičienė ir S. Bartkuvienė
Autorių nuotraukos