„Žirniukų" grupės vaikučiai kūrė ir įgyvendino STEAM projektą: „Sugrįžo gandras į namus"

Mažieji „Žirniukai“ žiūrėjo edukacinį filmuką apie gandrą ir susipažino su gandro išvaizda, jo gyvenimo būdu, elgsena. Vaikučiams buvo laaaabaaai linksma bandant pamėgdžioti gandro kalbą - kalenimą, jo žirgliojimą po balas bei varlyčių žvejojimą.

Vaikučiai iš antrinių žaliavų: kartono dėžučių, popieriaus ritinėlių, kūrė /konstravo gandrą. O iš gamtinių medžiagų: įvairių medžių šakelių, medžio drožlių - kūrė gandrui namus. Gal grįždamas namo gandras mums pagaliau parneš ir pavasario šilumą. Mažieji „Žirniukai" nutarė, jog dirbdami visi kartu sukūrė patį gražiausią ir tikroviškiausią gandrą! Be to, kad ne vieni patys džiaugtumėmės savo sukurtu gandriuku, nutarėme sudalyvauti ir respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų STEAM kūrybinių darbų virtualioje parodoje „Sugrįžo gandras į namus".

Tegu ir kiti pasidžiaugia mažųjų „Žirniukų" grupės vaikučių kruopštaus, smagaus darbo rezultatu!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Inga Mylimienė

Autorės nuotraukos