„Bitučių“ grupės bendruomenė dalyvauja respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, pedagogų bei tėvų STEAM projekto-virtualios kūrybinių darbų parodoje „PUOKŠTĖ DĖDEI RUDENĖLIUI“.

„Bitučių“ grupės bendruomenė dalyvauja respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, pedagogų bei tėvų STEAM projekto-virtualios kūrybinių darbų parodoje ,,PUOKŠTĖ DĖDEI RUDENĖLIUI".
Šio projekto tikslas - pasitelkiant STEAM veiklas, ugdyti kūrybiškumą, skatinti pažintinius gebėjimus, kuriant puokštę.
Jūs tik pažiūrėkite, kas įvyksta, kai prie gamtos prisiliečia bitutės ir dėdė rudenėlis.

Dėkojame „Bitučių“ gr. pedagogėms Daivai Kasiliauskienei ir Kristinai Kelpšienei už iniciatyvą ir grupės tėvelių sutelkimą.
Ačiū tariame ir tėveliams, kurie prisidėjo prie šio grožio kūrimo.

Su nepakartojama rudeniška emocija keliaujame į nuostabų savaitgalį.

Kristina Ačė
Nuotraukos D. Kasiliauskienės