„Boružėlių“, „Pelėdžiukų“, „Meškučių“, „Kiškučių“ ir „Bitučių“ gr. ugdytiniai atsisveikino su darželiu

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ vyresniųjų grupių ugdytiniai atsisveikino su darželiu.

Ir vaikučiai ir jų tėveliai/globėjai visai lopšelio-darželio bendruomenei perdavė patį didžiausią ir nuoširdžiausią AČIŪ, o direktorė R. Rimkuvienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui K. Ačė linkėjo mažiesiems pačių nuostabiausių ir kupinų atradimų akimirkų mokykloje.

Didžiulė padėka visiems pedagogams ir kitiems įstaigoje dirbantiems darbuotojams, kurie savo nuoširdžiu atsidavimu prisideda prie mūsų ateities kūrimo. Tikime, kad iš šio būrio vaikų išaugs nuostabi Lietuvos ateitis.

Nuotraukų autorė K. Ačė

2021-06-09