„Žirniukų“ gr. dalyvauja ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų bei pradinio ugdymo mokinių tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykim knygelę“

Projekto metu susipažįstama su rašytojos Evelinos Daciūtės kūryba.

Mūsų vaikučiams labai patinka knygelės, jas vartyti, žiūrinėti bei klausytis skaitomų istorijų.

Ir pietų miegelis „Žirniukams“ būna daug saldesnis kai pasiklauso skaitomos pasakos.

Praėjusią savaitę vaikučiai klausėsi rašytojos E. Daciūtės kūrinio „Drambliai eina į svečius“.

Jūs net neįsivaizduojate, su kokiu susidomėjimu „Žirniukai“ klausėsi skaitomų drambliukų kelionės nuotykių, skaičiavo gyvūnus, aptarinėjo spalvingas knygelės iliustracijas. Perskaičius knygelę, vaikučiai iš spalvotų kamštelių kūrė savo drambliukus.

Po visko „Žirniukai“ patys ėjo į svečius - į Šilalės rajono savivaldybės viešąją biblioteką. Sėkmingai įveikę kelionę, nuostabių knygų šalyje, patyrė daug nuotykių: pamatė pilnas lentynas spalvingų vaikiškų knygelių, vartė jas, klausėsi pasakojimų, žaidė... ir visai netikėtai tapo „Auginkime knygų starto pupelę kartu“ dalyviais.

O pasibaigus kelionei po knygų šalį, pasisėmę daugybę įspūdžių ir teigiamų emocijų, galiausiai vaikučiai nusprendė, kad į svečius keliauti yra labai smagu ir įdomu. „Žirniukai“ nutarė, kad savo tėvelius pakvies kartu apsilankyti bibliotekoje- nepakartojamoje knygų šalyje. Juk ten tiek visokių įdomybių laukia! Šaunuoliai mūsų mažieji!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Inga Mylimienė

Autorės nuotraukos