"Kaip smagu - laiką leisti mums kartu!"

Susitikimo metu, mažieji "Žirniukai"  pasveikino savo Mamytes su artėjančia  Mamos diena. Juk tai viena gražiausių pavasario švenčių! Džiaugėsi mažos vaikučių širdelės, galėdamos įteikti mamytėms gėlytę, padeklamuoti išmoktą eilėraštuką, padovanoti savo rankytėmis taip kruopščiai kurtą darbelį!
Po sveikinimų, vaikučiai  kartu su tėveliais, grupės mokytoja Inga, mokytojos padėjėjomis Vitalija bei Ingrida, aktyviai ir šauniai leido laiką: šoko, dainavo, žaidė judrius žaidimus, įveikė kliūčių ruožą, dūko su įvairiaspalviais kamuoliukais.
Mažieji "Žirniukai" su tėveliais tapo ir tikrais kūrėjais, menininkais bei STEAM eksperimentatoriais: pasitelkdami savo rankytes, spalvotomis kreidelėmis kūrė  įvairių gyvūnų paveikslus, o vandenėlio pagalba "augino" linksmąsias kirmėlytes.
AČIŪ Tėveliams už aktyvų, geranorišką bendradarbiavimą, šiltą bendrystę bei malonias staigmenas.
AČIŪ šauniesiems ir ištvermingiesiems mažiesiems "Žirniukams".
Tad Tėveliams tariame ne tik nuoširdų AČIŪ, bet tariame ir iki susitikimo kituose bendruose projektuose. Juk iš tiesų, kaip smagu - laiką leisti mums kartu!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Inga Mylimienė.