INFORMACIJA DĖL EL. DIENYNO „MŪSŲ DARŽELIS“

Informuojame, kad 2024 m. sausio 4 dieną, apie 16 val. į įmonę UAB Kompiuterizuoti sprendimai paskambinęs asmuo informavo, kad yra nutekėję sistemos musudarzelis.com, vartotojų duomenys.

Gavę tokią informaciją, nedelsiant ėmėmės prevencinių priemonių ir deaktyvavome visus sistemos vartotojų slaptažodžius. Informavome sistemos vartotojus, Valstybinę duomenų saugos inspekciją ir Nacionalinį kibernetinio saugumo centrą.

Pradėję tyrimą, nustatėme kad:

Tam tikrų vartotojų prisijungimų duomenys tai yra el. paštai ir slaptažodžiai yra viešai prieinami ir sukaupti per ilgesnį laikotarpį. Bet šie duomenys paviešinti ne iš musudarzelis.com sistemos.
Sistema musudarzelis.com nebuvo paveikta jokių išorinių atakų ir jokie duomenys esantys sistemoje nebuvo pažeisti, pasisavinti ar paviešinti;
Atlikę išsamų auditą, bendradarbiaudami su priežiūros institucijomis neaptikome jokių grėsmių, vartotojų asmens duomenims, esantiems sistemoje.

Siekiant užtikrinti saugumą internete, vartotojams rekomenduojame:

Pasikeisti slaptažodžius, jei tokie patys slaptažodžiai buvo naudojami kitose sistemose;
Naudokite tik patikimus slaptažodžius, kuriuose būtų bent vienas skaičius, simbolis ir didžioji raidė;
Neatidarinėkite el. laiškų, gautų iš nepažįstamų asmenų, jokiais būdais neatidarinėkite prisegtų failų ir nespauskite ant pateiktų nuorodų;
Nespauskite įtartinų ar neaiškių nuorodų rastų įtartino turinio tinklalapiuose;
Nespauskite ant abejotinos reklamos skydelių;
Prieš vedant savo asmeninius duomenis internetinėse svetainėse, visada įsitikinti, kad svetainė nėra suklastota.

Pagarbiai:
UAB „Kompiuterizuoti sprendimai"