Įvyko 15-asis Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų konkursas „Lietuvėle, tu graži!“

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ pedagogai kartu su Šilalės rajono savivaldybės administracijos atstovais organizavo tradicinį Kovo 11-osios progai skirtą jau jubiliejinį Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų konkursą „Lietuvėle, tu graži!“.

Džiaugiamės gausiu dalyvių būriu ir su džiaugsmu sveikiname konkurso nugalėtojus.

3 m. amžiaus grupėje nugalėtojais išrinkti:
1 vieta – Ema Šmitaitė, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Skruzdėliukų“ gr. ugdytinė (mokytojos Vaida Ričkienė ir Simona Jasienė);
2 vieta – Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Bitučių“ gr. ugdytiniai (mokytojos Daiva Kasiliauskienė ir Kristina Kelpšienė);
3 vieta – Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos ikimokyklinės grupės „Drugeliai“ ugdytiniai (mokytojos Reda Pipirienė ir Modesta Gulbinaitė).

4 metų amžiaus grupėje:
1 vieta – Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Voveriukų“ gr. ugdytiniai (mokytojos Vida Leščauskienė ir Dovilė Vitartienė);
2 vieta - Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Širdukų“ gr. ugdytiniai (mokytojos Dana Jogminienė ir Ligita Sabockienė);
3 vieta – Reina Songailaitė, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Širdukų“ gr. ugdytinė (mokytojos Dana Jogminienė ir Ligita Sabockienė).

5 metų amžiaus grupėje:
1 vieta – Šilalės r. Kvėdarnos darželio „Saulutė“ „Pelėdžiukų“ gr. ugdytiniai (mokytoja Indra Pudžemytė-Zabrynienė);
2 vieta - Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Kiškučių“ gr. ugdytiniai (mokytojos Sigita Bartkuvienė ir Jovita Aužbikavičienė);
3 vieta - Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Saulučių“ gr. ugdytiniai (mokytojos Ona Mikutienė ir Ligita Sabockienė).

6 metų amžiaus grupėje:
1 vieta – Alvita Valiūtė, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos PUG-B grupės ugdytinė (mokytoja Rasa Kanciutė);
2 vieta – Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos PUG-A, PUG-B, PUG-C, PUG-D, PUG-E grupių ugdytiniai (mokytojos Edita Irtmonienė, Rasa Kanciutė, Staselė Žymančienė, Rita Ramanauskaitė-Tvaronavičienė, Birutė Zdanavičienė), ;
3 vieta – Liepa Kumžaitė, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos priešmokyklinės grupės ugdytinė (mokytoja Vilma Latožienė).

Visiems konkurso nugalėtojams įteiktos mero A. Meiženio, o visiems dalyviams – Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktorės R. Rimkuvienės padėkos.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams, organizacinei darbo grupei, vertinimo komisijos nariams bei savivaldybės  atstovams už pagalbą organizuojant šį tradicinį konkursą.

Kristina Ačė,

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“