Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Įvyko kasmetinė rajoninė sporto šventė „Vaikystės spindulėlis 2019“

Nors nuo pavasarinio lietaus visi slepiasi, Šilalės rajono ikimokyklinukams ir priešmokyklinukams jis visiškai nebaisus. Į rajoninę sporto šventę „Vaikystės spindulėlis 2019“ š. m. gegužės 27 d. sugūžėjo apie 150 ugdytinių iš Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos, Pajūralio pagrindinės mokyklos, Kvėdarnos Prano Liatuko pradinės mokyklos ir Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos.

Vaikai atliko mankštelę,  lavino motorinius įgūdžius, įveikė įvairias kliūtis, o svarbiausia – patyrė judėjimo džiaugsmą. Po tiek smagių akimirkų, tiek puikių emocijų ir tiek išlieto prakaito tikime, kad iš mažųjų ugdytinių išaugs ne vienas savo sportiniais gabumais garsinantis Šilalės rajoną sportininkas.

Šventę organizavo Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktorė D. Kutniauskienė, direktorės pavaduotoja ugdymui K. Ačė, neformalaus ugdymo (kūno kultūros) pedagogė I. Macienė, neformalaus ugdymo (muzikos) pedagogė G. Pauliuvienė, ikimokyklinio ugdymo pedagogės V. Ričkienė, S. Bytautienė, D. Bogužienė, V. Juzaitienė, kiti įstaigos darbuotojai bei Šilalės visuomenės sveikatos biuro specialistės S. Žilytei-Mauricienei, G. Fasci.

Dėkojame visiems šventės dalyviams bei juos lydėjusiems pedagogams. Už simbolines dovanėles esame dėkingi Šilalės rajono merui A. Meiženiui, už nuolatinę pagalbą organizuojant renginį tariame ačiū Šilalės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei A. Žąsytienei, o Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos direktoriui A. Aleksandravičiui – už galimybę renginį organizuoti sporto salėje.

             

 

Kristina Ačė,

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Autorės nuotraukos