Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Įvyko renginys „Mes Velykų jau sulaukėme“
Įvyko renginys „Mes Velykų jau sulaukėme“

Šiandien Lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ mažieji ugdytiniai ir bendruomenė rinkosi į šventiškai papuoštą salę, kur vyko renginys „Mes Velykų jau sulaukėme“.

Į šventę, nešina krepšeliu margučių,  atvyko Velykė (auklėtoja S. Bytautienė), kuri visiems priminė, kad sulaukėme pačios gražiausios ir prasmingiausios pavasario šventės – šv. Velykų – Kristaus Prisikėlimo, gamtos atbudimo šventės.

Kiek įspūdžių ir džiugių akimirkų ugdytiniams paliko iš žiemos miego pažadinta meškutė (auklėtoja O. Mikutienė).

Velykė meškutei ir ugdytiniams papasakojo margučių spalvų simbolius: žalia – pavasario, gamtos atbudimo, geltona – saulės, ruda – javų, derliaus, raudona – gyvybės, meilės ir gyvenimo džiaugsmo, mėlyna – dangaus, vandens, juoda – žemės.

Per šią šventinę savaitę Velykė palinkėjo visiems pasidžiaugti margučių gausa, spalvomis, dalintis jais ne tik su artimaisiais, bet ir su grupės draugais.

Grupėse ugdytiniai dalyvavo margučių ridenimo varžybose, tvirčiausio margučio rinkimuose, o išėję į Lopšelio-darželio kiemą kiekvienas stengėsi pasisupti sūpynėse kuo aukščiau, nes kas aukščiau išsisupa, tas aukštesnis ir sveikesnis bus visus metus.

Už išmokytas daineles, kurias noriai dainavo ugdytiniai, bei ratelius dėkojame muzikos pedagogei G. Pauliuvienei, už velykinių kompozicijų paruošimą tariame ačiū auklėtojoms ir auklėtojų padėjėjoms, o už nuostabaus grožio margučius dėkojame ugdytiniams ir jų tėveliams.

 

Auklėtoja S. Bytautienė

Nuotraukų autorė K. Ačė

 

2018-04-03