Kviečiame dalyvauti tradiciniame Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių ir meninio skaitymo konkurse „Lietuvėle, tu graži!“.

Konkursas skirtas Lietuvos valstybės šimtmečiui, Lietuvių kalbos dienų bei Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Tai – tautinio ir pilietinio ugdymo projektas, skatinantis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų saviraiškos, kūrybiškumo, tautiškumo, humanistinių vertybių formavimąsi.

Konkurso tikslas – puoselėti tautinę ir pilietinę savimonę, istorinę atmintį, skatinant vaikų kūrybiškumą, meninio žodžio supratimą.

Konkurso organizatorius – Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“, globėjas – Šilalės r. meras J. Gudauskas.

Konkurso nuostatai.

2018-02-13