Paminėjome pasaulinę košės dieną

Grikių košė...
Gardu mažiems ir dideliems
Užteko visiems !!!

Spalio 10-tosios pavakarė Šilalės l./d. ,,Žiogelyje" neįprasta, nes švenčiama pasaulinė Košės diena.
Koše kvepėjo ne tik darželio kiemas, bet visa Šilalė.

Tas košės kvapas!!!

Mmmmmmm....
Niam niam niam.......
Pritraukė netikėtų svečių.
Atėjo mergaitė, kuri labai mėgsta grikių košę.

Kad jau atėjo...Tai ir pasiliko švęsti košės dienos kartu su mažaisiais ugdytiniais.

Šilalės l./d. ,,Žiogelis" aidėjo nuo dainų, žemė bildėjo nuo šokio judesių.

Suprasdami, kaip sunku keisti visuomenėje įsivyravusius mitybos įpročius siekėme ugdytiniams suteikti žinias apie sveiką gyvenimo būdą, kad sveikas maistas skanus, o mankšta gali būti linksma.

Taip užbaigiamas ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių sveikos mitybos projektas ,,Oi tu, griki, grikeli".
Dėkojame visiems prisijungusiems bei prisidėjusiems: ugdytiniams, mokytojoms, ikimokyklinio ugdymo mokytojų padėjėjoms, darželio darbuotojams, ugdytinių tėvams.

Mokytojos Sigita Bartkuvienė, Jovita Aužbikavičienė, Daiva Pilypienė, Monika Čapaitė
Nuotraukos Jolantos Mikalauskienės