Pradedamas vaikų priėmimas į visos darbo dienos ikimokyklinio ugdymo grupes 2022–2023 mokslo metams. Iki 2022 m. gegužės 10 d. Vaikų priėmimo sistemoje bus peržiūrimos vaikų eilės, tikrinamos pirmumo teisę suteikiančios priežastys ir formuojamas priimamų vaikų sąrašas. Tėvų prašyme nurodytu elektroninio pašto adresu bus išsiųsti pranešimai dėl vaiko priėmimo į ikimokyklinio ugdymo įstaigą. Gavę šį pranešimą tėvai per 15 kalendorinių dienų privalo kreiptis į įstaigą ir informuoti dėl ugdymo sutarties sudarymo, ir patvirtinti, kad vaikas lankys ikimokyklinio ugdymo įstaigą nuo 2022 m. rugsėjo 1 d.

Atkreipiame tėvų dėmesį, kad vykdant vaikų priėmimą vaikai priimami, kai vaiko ir vieno iš jo tėvų deklaruota gyvenamoji vieta yra Šilalės rajone ir užsieniečių, pasitraukusių iš Ukrainos į Lietuvos Respubliką dėl Rusijos karinės agresijos, atvykusių į Šilalės rajono savivaldybę. Tik įstaigoje esant laisvų vietų gali būti priimami vaikai, kurių gyvenamoji vieta yra ne Šilalės rajono savivaldybėje. 2022 metų vaikų eilė sudaryta vadovaujantis principu: trys vaikai iš Bendrojo sąrašo, vienas iš Pirmumo sąrašo.

Daugiau:Vaikų priėmimas į visos darbo dienos ikimokyklinio ugdymo grupes - Šilalės rajono savivaldybė (silale.lt)

Šilalės rajono savivaldybės informacija