Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šokių ir meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“

Kviečiame dalyvauti Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šokių ir meninio skaitymo konkurse „Lietuvėle, tu graži!“.

Konkursas skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Tai – tautinio ir pilietinio ugdymo projektas, skatinantis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų saviraiškos, kūrybiškumo, tautiškumo, humanistinių vertybių formavimąsi.

Šiemet konkursas yra kitoks, nes laukiame Jūsų puikių sveikinimų Lietuvai šokio ritmu.

Jei kiltų klausimų, prašome kreiptis į Kristiną Ačę mob. 867342631 arba el. paštu kristina.ace@inbox.lt.

Konkurso nuostatai.

Registracijos anketa į šokių konkursą.

Registracijos anketa į meninio skaitymo konkursą.

Registracijos anketos bus aktyvios iki 2019 m. kovo 5 d. 12.00 val.

2019-02-11