Spektaklis „Kelionė į pasaulio kraštą”

Tarptautinė teatro diena minima kovo 27 – ąją dieną, ji pradėta minėti nuo 1962 m, todėl šiai dienai paminėti Šilalės lopšelio-darželio “Žiogelis” pedagogės (V. Juzaitienė, R. Kazlauskienė, V. Ričkienė, D. Jogminienė. J. Simonavičienė) parengė spektaklį - „Kelionė į pasaulio kraštą”.

Pasakų inscenizavimas lavina vaikų kalbą, atmintį, turtina kūrybiškumą, vaizduotę ir jausmus. Pedagogės pasiekė savo tikslą: per inscenizuotą pasaką suteikė vaikams geras emocijas, daug džiugių akimirkų ir nuostabos, kad šarka gali kalbėti, gaidelis išdidžiai žingsniuoti, vištelė smuikeliu groti, žvirblelis straksėti, o laputė netgi orkestrui diriguoti. Tikimės, kad vaikai suprato ir įsiminė spektaklio moralą – ne viskas auksas, kas auksu žiba. Džiaugiamės galimybe teatrą organizuoti lopšelyje-darželyje ir  vaidinti vaikams.

Nuoširdus ačiū darželio siuvėjai R. Kinderytei už pasiūtus vaidinimo kostiumus.