Startuoja Lietuvos Mažųjų Žaidynės

Devintojo Lietuvos mažųjų žaidynių sezono pasiruošimo etapas finišavo Palangoje. Jame dalyvavo ir mūsų Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“  pedagogės Indra Macienė ir Vilma Juzaitienė.

Šiemet „Lietuvos mažųjų žaidynės” bus įgyvendinamos remiantis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) kartu su partneriais iš Didžiosios Britanijos kuriamu unikaliu Lietuvos fizinio raštingumo modeliu. Mokymų dalyviai patys pirmieji Lietuvoje supažindinti su šio modelio gairėmis bei fizinio raštingumo ugdymo galimybėmis, kurias turėjo galimybę išbandyti ir praktiškai.

Jau vasario mėnesio pradžioje, projekto dalyviai bus kviečiami įsitraukti į net aštuonis žaismingus virtualius fizinio raštingumo ugdymo užsiėmimus.

Pasibaigus pirmajam etapui, balandžio mėnuo bus skirtas projekto dalyvių įstaigų vidiniams festivaliams organizuoti. Pasibaigus pirmajam etapui, balandžio mėnuo bus skirtas projekto dalyvių įstaigų vidiniams festivaliams organizuoti.

Projekto pabaiga gegužės – birželio mėnesiais bus pažymėta net dešimtyje didžiųjų „Lietuvos mažųjų žaidynių“ festivalių, kur susitiks skirtingų įstaigų priešmokyklinukų komandos iš visos Lietuvos.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

Lietuvos mažųjų žaidynes nuo 2014 m. organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir RIUKKPA. Projekto metu siekiama ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį raštingumą, supažindinti bei įtraukti į jiems patrauklias fizinio aktyvumo veiklas taip skatinant džiaugsmą sportuoti, bendrauti, patirti gerų emocijų ir nuo mažų dienų stiprinti sveikatą.