Užgavėnės

Užgavėnės - išskirtinė metų diena, viena linksmiausių žiemos švenčių. Nors šiemet šalčiai taip ir neatėjo, ir neiškrito daug, daug sniego, vis dėlto, lopšelio - darželio "Žiogelis" bendruomenė pasiruošė tradiciniam ir triukšmingam žiemos išvarymui. Lopšelio - darželio kieme vyko džiugi ir žaisminga pramoga "Užgavėnės - žiemos palydų šventė", kurios metu ikimokyklinio ugdymo mokytojos, ikimokyklinio ugdymo mokytojų padėjėjos kartu su vaikais, persirengę įvairiais personažais: čigonai, žydeliais ir kt., susirinko į kiemą, kur visi linksmai šoko, dainavo, pokštavo, įvairiais burtais ir užkalbėjimais gynė žiemą iš kiemo, vyko Lašininio ir Kanapinio kova. Pramogos svarbiausios ir reikšmingiausias momentas - Morės sudeginimas, kuris  vaikams suteikia teigiamų ir džiugių emocijų.