Viktorina „Pažinkime gyvūnus“

2023-11-23 organizavome renginį, skirtą LR Žemės ūkio ministerijos VŠĮ kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros administruotos „Šviečiamosios gyvulininkystės programos „Gyvulininkystė ir AŠ“ užbaigimui.

Programoje dalyvavo „Bitučių“ grupės ugdytiniai, kurie visos programos metu artimiau susipažino su žemės ūkiu.

Į baigiamąją viktoriną "Bitučių" gr. pakvietė viduriniųjų gr. ugdytinius: „Boružėlių“, „Meškučių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikus.

Viktorinos metu vaikai:
susipažino su naminiais gyvūnais,
žiūrėjo edukacinius filmukus,
atliko užduotis,
dalyvavo viktorinoje ir linksmai praleido laiką.

Direktorė Renata Rimkuvienė džiaugėsi galimybe dalyvauti programoje, o Šilalės rajono vicemerė Jolanta Skrodenienė visų savivaldybės vadovų vardu dėkojo darželio bendruomenei už iniciatyvumą ir pasveikino visus projekto dalyvius padėkos raštais bei vaisių krepšeliu.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Daiva Kasiliauskienė ir Kristina Kelpšienė
Nuotraukų autorės Kristina Ačė ir Monika Čapaitė