Vyresniųjų grupių ugdytiniai gamino natūralaus vaško žvakeles

2023-11-24 darželis kvepėjo vašku, nes vyresniųjų gr. ugdytiniai šildė savo mažas rankytes ir mokėsi gaminti adventines natūralaus vaško žvakes.

Ši veikla buvo paskutinis 40 val. ilgalaikės programos „Ikimokyklinio amžiaus vaikų sveikos gyvensenos žinių aktyvinimas projekto metodu“ modulis - praktikumas „Socialinės aplinkos pažinimas - gera vaikų emocinė sveikata“, kurį inicijavo ir vykdė ikimokyklinio ugdymo mokytojos Sigita Bartkuvienė, Monika Čapaitė, Daiva Pilypienė, Kristina Kelpšienė, Jovita Aužbikavičienė bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Ačė.

Šiame modulyje dalyvavo Šilalės švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Indrė Lukoševičienė , kuri nuoširdžiu darbu ir visokeriopa pagalba prisidėjo prie programos įgyvendinimo ir džiaugėsi mūsų inicijuotomis programomis, kurias net kitų rajonų ugdymo įstaigoms pristato kaip pavyzdį, o direktorė Renata Rimkuvienė dėkojo iniciatoriams ir linkėjo nesustoti kūrybiniame procese.

Tačiau šio modulio pagrindinis svečias buvo Dionizo Poškos Baublių muziejus muziejininkė Lina Bajorinienė, kurios dėka daugiau sužinojome apie muziejų, o naudingų patarimų ir pamokymų dėka visiems visiems, ir mažiems, ir dideliems puikiai pavyko pagaminti žvakę.

Ačiū visoms programos dalyvėms, ačiū vaikams, ačiū kolegoms.

Kristina Ačė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui