Veiklos sritys » Tarptautiniai ugdomieji projektai

„Ančiukų“ gr. dalyvauja tarptautiniame meno projekte "Vėduoklė mamai 2019"
„Ančiukų“ gr. dalyvauja tarptautiniame meno projekte

Mielos mamytės, Jūs vaikučiams esate pats didžiausias turtas, didžiausia dovana, kuria mažieji džiaugiasi kiekvieną dieną.

Jūs - tarsi tie nuostabūs pavasario paukšteliai, kurie skuba, lekia ir visur suspėja!
"Ančiukų" gr. ugdytiniai (kartu su pedagogėmis R. Žygaitiene, S. Bartkuviene ir M. Keriniene) dalyvauja tarptautiniame meno projekte "Vėduoklė mamai 2019" ir sveikina visas mamytes.
Šios nuostabios vaikučių gamintos vėduoklės - dovana kiekvienai mamytei. Vaikučių teigimu, jos skirtos tam, kad vis skubančios ir sušilusios Jūs galėtumėte atsivėdinti.
Mielosios, išmokite sustoti ir pasidžiaugti šia akimirka, išmokite bent valandėlę skirti sau!
Juk akivaizdu, kad jei mamytė laiminga, laiminga - ir visa šeima.
Su šilčiausiais linkėjimais Mamyčių dienos proga linkime meilės ir pilnatvės jausmo Jūsų šeimoms.

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Kristina Ačė

Nuotraukos S. Bartkuvienės