Veiklos sritys » Tarptautiniai ugdomieji projektai

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ pedagogės inicijavo eTwinning projektą ,,Halloween pumpkin cousin

2020 m. spalio - lapkričio mėn. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos inicijavo tarptautinį eTwinning kūrybinį projektą ,,Halloween pumpkin cousin" (,,Helovyno moliūgo pusbrolis").

Mažieji „Meškučių“ gr. ugdytiniai - tarptautinio projekto dalis

Mažieji „Meškučių“ gr. ugdytiniai (pedagogė D. Pilypienė ir mokytojo padėjėja M. Čapaitė) prisijungia prie tarptautinio vaikų meno projekto „Vėduoklė mamai 2019“.

2019-05-06

„Ančiukų“ gr. dalyvauja tarptautiniame meno projekte

Mielos mamytės, Jūs vaikučiams esate pats didžiausias turtas, didžiausia dovana, kuria mažieji džiaugiasi kiekvieną dieną.

Jūs - tarsi tie nuostabūs pavasario paukšteliai, kurie skuba, lekia ir visur suspėja!

2019-05-03

Tapome tarptautinio konkurso laureatais

Šilalės lopšelio - darželio „Žiogelis“ pedagogės V. Ričkienė, V. Juzaitienė ir R. Katauskienė kartu su savo ugdytiniais dalyvavo tarptautiniame piešinių konkurse „Saugus miestas vaiko akimis“.

2018-04-29

„Ančiukų“ grupės ugdytiniai - eTwinning projekto „Show and Tell - zeigen und erzählen“ dalis

„Ančiukų“ grupė (pedagogės Rasa Žygaitienė ir Sigita Bartkuvienė, nuotraukoje trūksta tik auklėtojų padėjėjos Marijos) dalyvauja eTwinning projekte „Show and Tell - zeigen und erzählen“.

2019-02-05

Dalyvaujame eTwinning projekte „Compelling and healthful learning“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ auklėtoja Ona Dajorienė kartu su „Pelėdžiukų“ gr. ugdytiniais dalyvauja eTwinning projekte „Compelling and healthful learning“.

2018 m. rugsėjo 27 – 29 d. Bad Honnefo mieste (Vokietijoje) ikimokyklinio ugdymo, pagrindinių mokyklų pedagogai, įstaigų vadovai, direktorių pavaduotojai ugdymui iš Vokietijos, Olandijos, Austrijos, Slovakijos, Slovėnijos, Čekijos, Vengrijos, Kipro ir Lietuvos dalyvavo „eTwinning“ kontaktiniame seminare.