Ugdymas » Ugdomieji projektai ir renginiai

Paminėjome Judėjimo sveikatos labui dieną ir sudalyvavome respublikiniame projekte „Kamuolio diena 2021“

Gegužės mėnuo - puikus metas tiek mažiems, tiek dideliems laiką leisti gryname ore.

2021-05-21

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai dalyvauja 2021 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurse „TRAMTATULIS“.
2021-03-25

Užgavėnės 2021 m.
Inicijavome ir organizavome respublikinį projektą „Man - grūdelį, tau - giesmelę“

Ei broleli, seserėle,
Man įrenk lesyklėlę.
Aš be batų, be kepurės,
Be kailinio palto,
Bet skraidysiu neapšiuręs,
Ir nebus man šalta.

Taip mažieji mūsų draugai, paukščiukai, prašo pagalbos vaikučių skraidydami aplink lopšelio-darželio langus.

2021-02-08

„Kiškučių“ gr. tarptautinio eTwinning projekto „Learning by experience“ veiklose patirtos akimirkos

„Kiškučių“ gr. ugdytiniai gyvena puikiomis emocijomis, nes dalyvauja tarptautinio eTwinning projekto „Learning by experience“ veiklose.

2021-01-18

Šilalės lopšelis-darželis “Žiogelis” inicijavo respublikinį ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių ekologinį-etninį švietimo projektą „Užauginsiu pats duonelę!“.

RESPUBLIKINIO VIRTUALAUS IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ PIEŠINIŲ IR KŪRYBINIŲ DARBŲ NUOTRAUKŲ KONKURSO „LABAS, BITE, TU DARBŠTUOLE...“ NUOSTATAI

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ kartu su kitais 6 Lietuvos darželiais pradėjo įgyvendinti naują iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) šį rudenį, jau aštuntus  metus iš eilės, kvietė ikimokyklinių įstaigų auklėtinius, pradinių klasių moksleivius ir jų šeimas sukurti „Švarių rankų šokį 19“, kuriame atsispindėtų rekomenduojamos rankų plovimo higienos taisyklės ir teisingo kosėjimo etiketo judesiai.Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ priėmė iššūkį ir sudalyvavo šioje iniciatyvoje „Švarių rankų šokis 19“.

RESPUBLIKINIS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSATAIGŲ EKOLOGINIS-ETNINIS ŠVIETIMO PROJEKTAS „LINO GROŽIS IR SKONIS“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ pavasarį pradėtas respublikinis ikimokyklinio ugdymo įstaigų ekologinis-etninis švietimo projektas „Lino grožis ir skonis“ artėja prie pabaigos, tad noriu papasakoti, kaip mūsų  mažiesiems sekėsi auginti linus ir ką apie juos sužinojo.