Ugdymas » Ugdomieji projektai ir renginiai

Šilalės lopšelis-darželis “Žiogelis” inicijavo respublikinį ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių ekologinį-etninį švietimo projektą „Užauginsiu pats duonelę!“.

RESPUBLIKINIO VIRTUALAUS IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ PIEŠINIŲ IR KŪRYBINIŲ DARBŲ NUOTRAUKŲ KONKURSO „LABAS, BITE, TU DARBŠTUOLE...“ NUOSTATAI

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ kartu su kitais 6 Lietuvos darželiais pradėjo įgyvendinti naują iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“.

Rugsėjo 1-osios šventė pasibeldė ir  į Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ duris.

Tapome edukacinių bitučių (robotukų) veiklų scenarijų kūrimo konkurso nugalėtojais

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja D. Kasiliauskienė dalyvavo BMK edukacinių bitučių veiklų scenarijų kūrimo konkurse, kuriame pristatė savo sukurtą edukacinių bitučių veiklų scenarijų „Šiukšlių rūšiavimas“ ir įdomiausių edukacinių bitučių scenarijų kategorijoje užėmė III vietą.

Dalyvavome ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ugdymo įstaigų mokinių parodoje – šventėje „ŠVENTAS VELYKAS PRISIMINUS...“

Paskutinę balandžio dieną Šilalės lopšelio – darželio „Žiogelis“ logopedė Asta Ignotienė su būreliu lopšelio-darželio ugdytinių dalyvavo Šilalės švietimo pagalbos tarnybos organizuotoje ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ugdymo įstaigų mokinių parodoje – šventėje „ŠVENTAS VELYKAS PRISIMINUS...“

2019-05-03

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Nykštukų“ ir „Bitučių“ gr. nuo 2019 m. vasario mėn. dalyvauja projekte „Sveikata visus metus“.

2019-04-30

Šiais mokslo metais mums ir vėl pavyko tapti respublikinio projekto „Futboliukas“ dalimi. Šį kartą „Futboliukas“ visiškai kitoks, nes jo metu kiekvieną mėnesį gauname užduotis, kurias turime atlikti.

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ dalyvauja Respublikiniame projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“.

2019-02-04

Edukacinis projektas „Šokame į tėvelių klumpes!”

„Širdukų“ gr. ugdytinių, jų tėvelių ir auklėtojų (D. Jogminienė, L. Sabockienė, auklėtojų padėjėja – O. Rimkienė) ruduo - ypatingai intensyvus.