Veiklos sritys » Ugdomieji projektai ir renginiai

Dalyvavome ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ugdymo įstaigų mokinių parodoje – šventėje „ŠVENTAS VELYKAS PRISIMINUS...“

Paskutinę balandžio dieną Šilalės lopšelio – darželio „Žiogelis“ logopedė Asta Ignotienė su būreliu lopšelio-darželio ugdytinių dalyvavo Šilalės švietimo pagalbos tarnybos organizuotoje ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ugdymo įstaigų mokinių parodoje – šventėje „ŠVENTAS VELYKAS PRISIMINUS...“

Vaikučiai deklamavo eilėraštukus, darė darbelius, minė mįsles, atliko užduotis, skaičiavo, džiaugėsi pavasariu, prisiminė praėjusias Šv. Velykas ir tiesiog džiaugėsi buvimu kartu su šiek tiek vyresniais draugais.

O kaip gi šventė be dovanų?.. Vaikučiai džiaugėsi ne tik padėkos raštais, bet ir knygutėmis, spalvotais pieštukais ir saldžiomis dovanėlėmis.

Asta Ignotienė,

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ logopedė