Veiklos sritys » Ugdomieji projektai ir renginiai

ŠILALĖS LOPŠELIO-DARŽELIO „ŽIOGELIS“ KOMANDA DALYVAVO PROJEKTO „LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS“ FINALINIAME RENGINYJE

„Lietuvos mažųjų žaidynės“ – projektas, skirtas skatinti vaikus pajusti judėjimo džiaugsmą, susipažinti su olimpinėmis vertybėmis sporte ir gyvenime, sulaukia vis didesnio ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių susidomėjimo. 2018 metais projektas startavo atsinaujinęs ir praplėtęs galimybių ribas tiek vaikams tiek pedagogams.

Šiame projekte pirmą kartą dalyvavo ir Šilalės lopšelio – darželio „Žiogelis“ mažieji sportininkai bei juos paruošusios pedagogės V. Ričkienė ir I. Macienė.

Finalinis  projekto „ Lietuvos mažųjų žaidynės 2018“ trečiasis etapas įvyko 2018 m.  gegužės 19 dieną Palangoje. Geras oras ir saulė įtakojo ir projekto dalyvių nuotaiką, kurie skubėjo rungtyniauti tarpusavyje.

Visos komandos apdovanotos finalininkų taurėmis, padėkos raštai, atminimo dovanėlėmis. Finalininkus sveikino parolimpinis čempionas Mindaugas Bilius.

Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

Nuotraukos V. Ričkienės