Administracinė informacija » Metodinė veikla

Atvira veikla „Sveikatos valandėlė kojyčių profilaktikai“

Fizinis aktyvumas – tai labai svarbu veiksnys, formuojantis žmogaus organizmą ir jo funkcijas: ugdo ir stiprina visas organizmo sistemas, veikia jų funkcijas ir gyvybingumą. Žmogui fizinis aktyvumas reikalingas lygiai tiek pat, kiek maistas ir oras. O ypatingai svarbu ikimokyklinio amžiaus vaikams, kurie intensyviai auga ir tobulėja. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė didžiulį dėmesį skiria ugdytinių fizinio aktyvumo skatinimui, nes judėjimas yra pagrindinis biologinis žmogaus raidos veiksnys, skatinantis organizmo vystymąsi.

2018 m. spalio 19 d. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ kūno kultūros pedagogė I. Macienė „Drugelių“ gr. ugdytiniams vedė atvirą veiklą „Sveikatos valandėlė kojyčių profilaktikai“.

Atviros veiklos tikslas - mankštinti kojytes naudojant ekologiškas gamtines priemones.

Atvirą veiklą vertinusios pedagogės buvo nustebintos atviros veiklos metu naudotais įdomiais metodais ir ne viena auklėtoja šiuos metodus planuoja pritaikyti ir grupėse.

I. Macienei talkino muzikos pedagogė G. Pauliuvienė, auklėtoja R. Katauskienė ir auklėtojos padėjėja R. Burneckienė.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Kristina Ačė