Administracinė informacija » Metodinė veikla

Mokytoja pristatė pranešimą Respublikinėje ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojų metodinėje konferencijoje „STEAM ugdymas Alfa kartos vaikams“

2021 m. balandžio 7 d. „Kiškučių“ grupėje dirbanti mokytoja S. Bartkuvienė dalyvavo Vitlio licėjaus (privati technologijų ir inžinerijos mokykla) organizuotoje Respublikinėje ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojų metodinėje konferencijoje „STEAM ugdymas Alfa kartos vaikams“.

Mokytoja pristatydama pranešimą „STEAM projektinės veiklos ugdant ikimokyklinio amžiaus vaikus" garsino Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ ugdomajame procese taikomais metodais, atliekamais eksperimentais ir pan.

Dėkojame mokytojai už mūsų ugdymo įstaigos garsinimą.

K. Ačė,

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui