Administracinė informacija » Metodinė veikla

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ pedagogės dalyvavo tarptautinėje ugdymo įstaigų metodinėje-praktinėje konferencijoje „Kad vaikai augtų saugūs“

UAB „Švietimo ekspertai“ su partneriais organizavo tarptautinę ugdymo įstaigų metodinę-praktinę konferenciją „Kad vaikai augtų saugūs“, kurios tikslas – suteikti žinių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams, kaip kūrybiškai, kryptingai bei nuosekliai ugdyti vaikų saugaus elgesio įgūdžius ir nuostatas bei sudaryti sąlygas gerosios patirties sklaidai.

Konferencija vyko 2019 m. balandžio 4 d. AB „Lietuvos geležinkeliai“ Vilniaus Geležinkelių muziejaus salėje.

Konferencijoje dalyvavo Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ pedagogės V. Juzaitienė, V. Ričkienė, R. Katauskienė ir pristatė stendinį pranešimą „Saugaus elgesio ugdymas darželyje - investicija į vaiko ateitį“.

Visi konferencijos dalyviai buvo pakviesti į edukacinę išvyką į Geležinkelių muziejų, kur savo programą pristatė Raminta Seveljevienė, Geležinkelių muziejaus metodininkė.

Vaida Ričkienė, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

autorės nuotraukos

2019-04-05