Veiklos sritys » Tarptautiniai ugdomieji projektai

„Bitučių“ grupės ugdytiniai dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte ,„Spalvų, šešėlių, ir veidrodžių karalystėje“ (In the realm of colors, shadows and mirrors)

„Bitučių“ grupės ugdytiniai dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „Spalvų, šešėlių, ir veidrodžių karalystėje“ (In the realm of colors, shadows and mirrors).

Projekto tikslas - ugdyti vaikų kūrybinius gebėjimus per įvairiausias veiklas leidžiant pasireikšti pačiam vaikui.

Tikrai, nieko nėra nuostabiau, nei netikėtumą sukuriančios situacijos. Būtent taip pastaruoju metu ir gyveno „Bitučių“ gr. ugdytiniai, nes ugdomųjų veiklų metu naudojant įvairaus dydžio veidrodžius, šešėlius, apšvietimą bei spalvas kūrė ir aiškinosi pačias netikėčiausias situacijas.

Tikriausiai visi prisimenate vaikystėje patirtas emocijas gaudant išdykusį saulės zuikutį?

Taip, prožektorių pagalba išgavome šešėlius ir ypatingai nuotaikingai tai už uodegos, tai už ausytės bandėme pagauti saulės zuikučius, žaidėme su įvairiomis spalvomis, ant šviesos stalo kūrėme spalvotas figūras, įvairių priemonių pagalba piešėme ant smėlio, tyrinėjome sušaldytą vandenį, atlikome įvairias veiklas su veidrodžiais.

Džiaugiamės, kad projekto metu vaikai patyrė daug teigiamų emocijų, buvo sukurtos žaismingos situacijos, kurios skatino vaikų kūrybiškumą bei kalnus griaunantį smalsumą. Dar kartą įsitikinome, kad daugybę kartų išgirstas klausimas KODĖL? veda teisinga linkme.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Daiva Kasiliauskienė ir Kristina Kelpšienė

Autorių nuotraukos