Veiklos sritys » Tarptautiniai ugdomieji projektai

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ pedagogės inicijavo eTwinning projektą ,,Halloween pumpkin cousin" (,,Helovyno moliūgo pusbrolis")

2020 m. spalio - lapkričio mėn. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos  inicijavo tarptautinį eTwinning kūrybinį projektą ,,Halloween pumpkin cousin“ (,,Helovyno moliūgo pusbrolis“).

Šio projekto tikslas - skatinti šeimos narių bendravimą ir bendradarbiavimą, ugdyti estetinį skonį, meninę raišką, kūrybiškumą.

Uždaviniai:

1. Susipažinti su moliūgo reikšme,

2. Skatinti domėjimąsi kitomis kultūromis,

3. Ugdyti kūrybiškumą ir savarankiškumą,

4. Ugdyti gebėjimą dirbti su netradicinėmis priemonėmis, skatinti pedagogų ir šeimų bendradarbiavimą.

O laukti rezultatai tiesiog pranoko lūkesčius... Tiek įdomių ir išdykusių moliūgėlių tikrai nesitikėjome.

Dėkojame visiems projekto dalyviams už įamžintas nuostabias akimirkas.

Kviečiame į virtualią moliūgų parodą (virtuali knyga).

Projekto iniciatorės

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos