Veiklos sritys » Ugdomieji projektai ir renginiai

Dalyvavome šalies ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginyje „Nykštuko žaidynės 2024“

2024 m. balandžio 18 dieną Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ komanda (pedagogės Indra Macienė ir Simona Zakaraitė) kartu su dar 15 komandų iš visos Lietuvos dalyvavo šalies ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginyje „Nykštuko žaidynės 2024“, kuris vyko Jurbarke.

Šio sportinio renginio organizatoriai, Jurbarko vaikų lopšelis-darželis „Nykštukas", kviesdami Šilalės, Tauragės, Jurbarko, Pagėgių, Kauno, Šakių, Vilkaviškio ir Šilutės lopšelių-darželių komandas siekia propaguoti sveikatą stiprinančios mokyklos idėjas ir vertybes bei sveiką gyvenseną.

Šio renginio metu taip pat kūrybiškai ir išradingai paminėjome 2024 m. Paryžiaus vasaros olimpines žaidynes.

Žaidynių metu įveikdami rimtas 8 estafetes tobulinome fizinio aktyvumo įgūdžius, vikrumą, lankstumą, koordinaciją, susiradome daug bendraminčių ir visi pavargę, bet su auksiniais medaliais ir pergalės taure grįžome namo.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Simona Zakaraitė

Autorės nuotr.