Veiklos sritys » Ugdomieji projektai ir renginiai

Inicijavome ir organizavome respublikinį projektą „Man - grūdelį, tau - giesmelę“

Ei broleli, seserėle,
Man įrenk lesyklėlę.
Aš be batų, be kepurės,
Be kailinio palto,
Bet skraidysiu neapšiuręs,
Ir nebus man šalta.

Taip mažieji mūsų draugai, paukščiukai, prašo pagalbos vaikučių skraidydami aplink lopšelio-darželio langus.
O gudruoliai darbštuoliai „Žiogelio“ auklėtiniai viską supranta ir tuoj imasi padėti giesmininkams:

✅kas lesyklėles konstruoja;
✅kas pjausto ir veria obuolių karolius;
✅kas lašinukus zylutėms kabina;
✅kas gardėsius ruošia iš įvairių sėklyčių...

O kad tų padėjėjų atsirastų daugiau nutarėme suorganizuoti respublikinį projektą „Man - grūdelį, tau - giesmelę“.
Prie projekto prisijungė: „Kiškučių“, „Meškučių“, „Pelėdžiukų“, „Voveriukų“, „Skruzdėliukų“, „Drugelių“ grupių vaikučiai.

Ačiū mokytojoms: Ingai Mylimienei, Daivai Pilypienei, Onai Dajorienei, Vaidai Ričkienei, Simonai Jasienei, Vidai Leščauskienei, Dovilei Vitartienei.

Mūsų kvietimą padėti paukščiukams išgirdo net 134 vaikučių grupės iš visos šalies, tai bus paukščiukams džiaugsmo žiemą, o mums atsilygins pavasarį savo giesmelėmis ir darbeliais.

Projekto vaizdo įrašas.

Projekto organizatoriai: