Veiklos sritys » Ugdomieji projektai ir renginiai

Paminėjome tarptautinę tolerancijos dieną!

Kaip ir kiekvienais metais, taip pat ir šiemet Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė minėjo tarptautinę tolerancijos dieną.

2021-11-17

Įrengtas lauko sveikatingumo takelis

Šiuos mokslo metus pradėjome su atnaujinta Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo programa „Žiogelio takeliu“. Vienas iš programos prioritetų - ugdymą tęsti lopšelio-darželio „Žiogelis“ lauko erdvėje. Ta proga lopšelio-darželio teritorijoje įrengtas lauko sveikatingumo takelis.

Paminėjome Judėjimo sveikatos labui dieną ir sudalyvavome respublikiniame projekte „Kamuolio diena 2021“

Gegužės mėnuo - puikus metas tiek mažiems, tiek dideliems laiką leisti gryname ore.

2021-05-21

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniai dalyvauja 2021 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurse „TRAMTATULIS“.
2021-03-25

Užgavėnės 2021 m.
Inicijavome ir organizavome respublikinį projektą „Man - grūdelį, tau - giesmelę“

Ei broleli, seserėle,
Man įrenk lesyklėlę.
Aš be batų, be kepurės,
Be kailinio palto,
Bet skraidysiu neapšiuręs,
Ir nebus man šalta.

Taip mažieji mūsų draugai, paukščiukai, prašo pagalbos vaikučių skraidydami aplink lopšelio-darželio langus.

2021-02-08

„Kiškučių“ gr. tarptautinio eTwinning projekto „Learning by experience“ veiklose patirtos akimirkos

„Kiškučių“ gr. ugdytiniai gyvena puikiomis emocijomis, nes dalyvauja tarptautinio eTwinning projekto „Learning by experience“ veiklose.

2021-01-18

Šilalės lopšelis-darželis “Žiogelis” inicijavo respublikinį ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių ekologinį-etninį švietimo projektą „Užauginsiu pats duonelę!“.

RESPUBLIKINIO VIRTUALAUS IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ PIEŠINIŲ IR KŪRYBINIŲ DARBŲ NUOTRAUKŲ KONKURSO „LABAS, BITE, TU DARBŠTUOLE...“ NUOSTATAI

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ kartu su kitais 6 Lietuvos darželiais pradėjo įgyvendinti naują iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“.