Ugdymas » Projektai ir renginiai

Tapome edukacinių bitučių (robotukų) veiklų scenarijų kūrimo konkurso nugalėtojais

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja D. Kasiliauskienė dalyvavo BMK edukacinių bitučių veiklų scenarijų kūrimo konkurse, kuriame pristatė savo sukurtą edukacinių bitučių veiklų scenarijų „Šiukšlių rūšiavimas“ ir įdomiausių edukacinių bitučių scenarijų kategorijoje užėmė III vietą.

Dalyvavome ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ugdymo įstaigų mokinių parodoje – šventėje „ŠVENTAS VELYKAS PRISIMINUS...“

Paskutinę balandžio dieną Šilalės lopšelio – darželio „Žiogelis“ logopedė Asta Ignotienė su būreliu lopšelio-darželio ugdytinių dalyvavo Šilalės švietimo pagalbos tarnybos organizuotoje ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ugdymo įstaigų mokinių parodoje – šventėje „ŠVENTAS VELYKAS PRISIMINUS...“

2019-05-03

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Nykštukų“ ir „Bitučių“ gr. nuo 2019 m. vasario mėn. dalyvauja projekte „Sveikata visus metus“.

2019-04-30

Šiais mokslo metais mums ir vėl pavyko tapti respublikinio projekto „Futboliukas“ dalimi. Šį kartą „Futboliukas“ visiškai kitoks, nes jo metu kiekvieną mėnesį gauname užduotis, kurias turime atlikti.

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ dalyvauja Respublikiniame projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“.

2019-02-04

Edukacinis projektas „Šokame į tėvelių klumpes!”

„Širdukų“ gr. ugdytinių, jų tėvelių ir auklėtojų (D. Jogminienė, L. Sabockienė, auklėtojų padėjėja – O. Rimkienė) ruduo - ypatingai intensyvus.

„Lietuvos mažųjų žaidynės“ – projektas, skirtas skatinti vaikus pajusti judėjimo džiaugsmą, susipažinti su olimpinėmis vertybėmis sporte ir gyvenime, sulaukia vis didesnio ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių susidomėjimo. 2018 metais projektas startavo atsinaujinęs ir praplėtęs galimybių ribas tiek vaikams tiek pedagogams.

2018-06-01

„Meškučių“ grupės ugdytinių, tėvelių ir pedagogų popietė

Liaudies žaidimų reikšmė buvo ir yra labai didžiulė ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. „Meškučių“ grupės ugdytiniai yra ugdomi vadovaujantis etnografiniais papročiais bei tradicijomis. Vaikai yra mokomi  patarlių, mįslių, žaidimų, ratelių, dainų, skaičiuočių ir t.t.

2017-11-06

Paminėta Pasaulinė gyvūnų diena

Visame pasaulyje kiekvienais metais spalio 4 d. yra minima Pasaulinė gyvūnų diena, kurios tikslas – paskatinti susimąstyti apie gyvūnijos apsaugą.

2017-10-09

Rudeninis projektas „Smagurių savaitė“

Ruduo – derliaus nuėmimo metas, o kad vaikus labiau sudominti vaisių ir daržovių įvairove ir nauda nutarėme suorganizuoti „Smagurių savaitę“.