Veiklos sritys » Ugdomieji projektai ir renginiai

„KIŠKUČIŲ“ GR. PRISTATO KNYGĄ „PAGRANDUKAS“ IR DALYVAUJA KNYGOS PRISTATYMO KONKURSE 2023

Šilalės viešosios bibliotekos pasidalintas kvietimas paskatino ,,Kiškučių" grupės pedagoges kartu su ugdytiniais nepabijoti ir sudalyvauti knygos pristatymo konkurse, kurio metu reikia pristatyti knygą vaizdo įrašo formatu.

,,Kiškučių" grupės vaikučiai dar pakankamai mažučiai, todėl knyga pasirinkta visiems lengvai suprantama.

,,Pagrandukas!"

Kviečiame ir Jus pasižiūrėti https://www.youtube.com/watch?v=vQqbBNWjGm8

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Sigita Bartkuvienė ir Jovita Aužbikavičienė
Autorių nuotrauka

ĮSISUKOME Į RESPUBLIKINIO PROJEKTO „FUTBOLIUKAS“ VEIKLAS

Džiaugiamės nepaprastai energingai įsisukę į respublikinio projekto „Futboliukas“ veiklas:
Vyresniųjų grupių ugdytiniai kūrė logotipus;
Visi draugiškai galvojo futboliuko taisykles;
Tiek vyresni, tiek jaunesni laboratorijoje įveikė ir išmaniąsias futboliuko užduotis.

Šaunių emocijų ir judesio netrūko, nes kūno kultūros pedagogė Indra Macienė ir kamuoliukas, muzikos pedagogė Genovaitė Pauliuvienė, visus pakvietė į siautulingas mankštas.

Grupių logotipus siuntėme į konkursą, kurio metu pritrūko tik kokio 10 Jūsų balsų iki pergalės. Visiems nuoširdžiai dėkojame už Jūsų pastangas, pasidalinimus, patiktukus ir širdutes. Mums tai - labai svarbu.

Dalinamės nuostabiomis akimirkomis su futboliuku.

Kristina Ačė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
projekto koordinatorė

Nuotraukos autorės, J. Aužbikavičienės, V. Ričkienės

„KAČIUKŲ“ GR. UGDYTINIAI QR KODŲ PAGALBA MOKĖSI PAŽINTI KELIO ŽENKLUS

„Kačiukų“ grupės vaikai savaitinio projekto „Aš - saugus, kai žinau“ metu susipažino su kodavimu.
Taip, išbandėme QR kodus, kuriuos nuskaitėme per specialią programą išmaniųjų technologijų pagalba. QR koduose buvo paslėpti kelio ženklai, kuriuos vaikams atidarius pavyko rasti skirtingus kelio ženklus. Ši veikla vaikams labai patiko ir sukėlė daug šaunių emocijų.

Kai vaikams suteikiamos džiugios akimirkos, jie greičiau įsisavina mokymuisi skirtą informaciją, todėl labai tikimės, kad eidami į darželį kartu su tėveliais, vaikučiai papasakos kelio ženklų reikšmę.

Mokytoja Ingrida Liorančienė
mokytojos padėjėja Laura Lapinskienė
Autorių nuotraukos

Paminėjome Tolerancijos dieną

Visą savaitę ugdomųjų veiklų metu mokėmės pažinti emocijas, draugauti, dalintis, suprasti, apkabinti, paguosti, o šiandien, Tolerancijos dienos minėjimo proga, įžiebėme tolerancijos ryškias švieseles.

Kodėl žibintai?
Direktorė Renata Rimkuvienė pristatė, kad šių metų tolerancijos dienos simbolis yra žibintas, nes pasaulyje ir taip daug tamsos bei blogio.

Dėkojame visiems visiems, t.y. vaikučiams, tėveliams, pedagogams uż nuostabius žibintus.

Už mini spektakliuką ačiū pedagogėms Daivai Kasiliauskienei, Vilmai Juzaitienei, Daivai Pilypienei, Monikai Čapaitei, Jurgitai Simonavičienei.

Už muziką, šokį ir dainelę ačiū muzikos pedagogei Genovaitei Pauliuvienei.

Kristina Ačė,
Autorės nuotraukos

2023-11-16

Kviečiame dalyvauti rajoniniame inovatyviame konkurse-viktorinoje „Aš ir tu - pažinkime Lietuvą kartu!“.

Kviečiame dalyvauti tarptautinėje ikimokyklinių ir priešmokyklinių amžiaus vaikų STEAM kūrybinių darbų fotografijų parodoje “ Medžiai be lapų, daug ką jie pasako”

Parodos tikslas - pastebėti, tikslinti ir praplėsti supratimą apie medžio ir krūmo sandarą, šakų išsidėstymą, atskirų augalo dalių funkcijas ir perteikti juos vaikų kūrybinėse veiklose pasitelkiant STEAM metodiką.

Parodos nuostatai.

Prisijungėme prie kalėdinės akcijos „Papuošk savo miestą“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė prisijungė prie kalėdinės akcijos „Papuošk savo miestą“.

„KIŠKUČIŲ“ GR. UGDYTINIAI DALYVAUJA UGDOMAJAME ETWINNING PROJEKTE „STEAM RUDUO“

Geras dėde Rudenėli,

Kas ten tavo pintinėj?

Taip Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Kiškučių“ grupės vaikučiai kreipėsi į atskubėjusį rudenėlį ir ne tik apžiūrinėjo Rudenėlio pintinę, bet ir prisijungė prie respublikinio eTwinning projekto „STEAM RUDUO“.

PABAIGĖME RESPUBLIKINĮ IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ BENDRUOMENIŲ EKOLOGINĮ-ETNINĮ ŠVIETIMO PROJEKTĄ „UŽAUGINSIU PATS DUONELĘ!“

Nors už lango jau vėlyvas ruduo ir visi darbai, susiję su duonos auginimu, jau senai nudirbti, bet vaikučiai eidami pro tuščias daržo lysves nuolat prisimena, kaip smagu buvo vasarą pabraidyti po javų lauko labirintą...

Paminėjome tarptautinę tolerancijos dieną!

Kaip ir kiekvienais metais, taip pat ir šiemet Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė minėjo tarptautinę tolerancijos dieną.

2021-11-17