Ugdymas » Projektai ir renginiai

„Meškučių“ grupės ugdytinių, tėvelių ir pedagogų popietė

Liaudies žaidimų reikšmė buvo ir yra labai didžiulė ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. „Meškučių“ grupės ugdytiniai yra ugdomi vadovaujantis etnografiniais papročiais bei tradicijomis. Vaikai yra mokomi  patarlių, mįslių, žaidimų, ratelių, dainų, skaičiuočių ir t.t.

2017-11-06

Paminėta Pasaulinė gyvūnų diena

Visame pasaulyje kiekvienais metais spalio 4 d. yra minima Pasaulinė gyvūnų diena, kurios tikslas – paskatinti susimąstyti apie gyvūnijos apsaugą.

2017-10-09

Rudeninis projektas „Smagurių savaitė“

Ruduo – derliaus nuėmimo metas, o kad vaikus labiau sudominti vaisių ir daržovių įvairove ir nauda nutarėme suorganizuoti „Smagurių savaitę“.

Dalyvaujame tradicinius šokius puoselėjančiame Lietuvos mokyklų konkurse „Visa mokykla šoka“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė dalyvauja tradicinius šokius puoselėjančiame Lietuvos mokyklų konkurse „Visa mokykla šoka“.

2017-04-13

Inicijavome Tarptautinį aplinkosauginį projektą „Mes - žemės draugai“

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ inicijavo Tarptautinį aplinkosauginį projektą  „Mes – žemės draugai“ (angl. k. „We – Friends of the Earth“, vok. k. „Wir – Freunde der Erde“).

2017-04-03

Dalyvaujame respublikiniame prevenciniame projekte „Žaidimai moko“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Kiškučių“ gr. ugdytiniai, auklėtojos Vilmos Juzaitienės iniciatyva, dalyvauja respublikiniame  projekte „Žaidimai moko“.

2017-02-01

VAIKAI MOKOSI VOKIEČIŲ KALBĄ ŽAISDAMI FUTBOLIUKĄ

2016-2017 m. m. pradžioje Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ pradėjo vykdyti projektą „Vokiečių kalba ankstyvajame ugdyme su Kiškiu Hansu".

2017-01-31

Kviečiame ikimokyklinių įstaigų komandas į projekto „Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą“ baigiamąjį renginį

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ dalyvauja Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos įgyvendinamos ilgalaikės masinio futbolo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“  2016-2017 metais vykdomame projekte „Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą“.

2017-01-12

Pasiekėme Lietuvos rekordą „Masiškiausia vaikų su žaislinėmis mašinomis eisena“

2016 m. rugsėjo  21 d. Šilalės gatvėmis šurmuliavo 472 vaikų eisena, kurios tikslas – Tarptautinės dienos be automobilio proga atkreipti visų dėmesį į aplinkos užterštumo mažinimą.

2016-11-07

Projekto „Oranžinio traukinio kelionė per Lietuvą“ baigiamoji šventė

Nors ir lijo lietus, šiandien mūsų kieme šurmuliavo „Moliūgo šventės" dalyviai.

2016-10-07