Ugdymas » Projektai ir renginiai

Šiais mokslo metais mums ir vėl pavyko tapti respublikinio projekto „Futboliukas“ dalimi. Šį kartą „Futboliukas“ visiškai kitoks, nes jo metu kiekvieną mėnesį gauname užduotis, kurias turime atlikti.

plačiau

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ dalyvauja Respublikiniame projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“.

 

2019-02-04

plačiau
Edukacinis projektas „Šokame į tėvelių klumpes!”

„Širdukų“ gr. ugdytinių, jų tėvelių ir auklėtojų (D. Jogminienė, L. Sabockienė, auklėtojų padėjėja – O. Rimkienė) ruduo - ypatingai intensyvus.

plačiau

„Lietuvos mažųjų žaidynės“ – projektas, skirtas skatinti vaikus pajusti judėjimo džiaugsmą, susipažinti su olimpinėmis vertybėmis sporte ir gyvenime, sulaukia vis didesnio ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių susidomėjimo. 2018 metais projektas startavo atsinaujinęs ir praplėtęs galimybių ribas tiek vaikams tiek pedagogams.

 

2018-06-01

plačiau
„Meškučių“ grupės ugdytinių, tėvelių ir pedagogų popietė

Liaudies žaidimų reikšmė buvo ir yra labai didžiulė ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. „Meškučių“ grupės ugdytiniai yra ugdomi vadovaujantis etnografiniais papročiais bei tradicijomis. Vaikai yra mokomi  patarlių, mįslių, žaidimų, ratelių, dainų, skaičiuočių ir t.t.

 

2017-11-06

plačiau
Paminėta Pasaulinė gyvūnų diena

Visame pasaulyje kiekvienais metais spalio 4 d. yra minima Pasaulinė gyvūnų diena, kurios tikslas – paskatinti susimąstyti apie gyvūnijos apsaugą.


2017-10-09

plačiau
Rudeninis projektas „Smagurių savaitė“

Ruduo – derliaus nuėmimo metas, o kad vaikus labiau sudominti vaisių ir daržovių įvairove ir nauda nutarėme suorganizuoti „Smagurių savaitę“.

plačiau
 	Dalyvaujame tradicinius šokius puoselėjančiame Lietuvos mokyklų konkurse „Visa mokykla šoka“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė dalyvauja tradicinius šokius puoselėjančiame Lietuvos mokyklų konkurse „Visa mokykla šoka“.

 

2017-04-13

plačiau

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ inicijavo Tarptautinį aplinkosauginį projektą  „Mes – žemės draugai“ (angl. k. „We – Friends of the Earth“, vok. k. „Wir – Freunde der Erde“). 

 

2017-04-03

 

plačiau
Dalyvaujame respublikiniame prevenciniame projekte „Žaidimai moko“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Kiškučių“ gr. ugdytiniai, auklėtojos Vilmos Juzaitienės iniciatyva, dalyvauja respublikiniame  projekte „Žaidimai moko“.

2017-02-01

plačiau