Ugdymas » Tarptautiniai ugdomieji projektai

Kas greičiau supūs? Plastikinis maišelis ar banano žievė, o gal duona ar popierius, o kiek laiko dirvožemyje išbus elementai ar stiklinis buteliukas?

2021-03-03

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Kiškučių“ gr. ugdytiniai pastaruoju metu labai rimtas temas gvildena.

2021-02-12

„Bitučių“ grupė dalyvauja eTwinning projekte „Lietuvai 103 maži žingsneliai“

„Bitučių“ grupė dalyvauja eTwinning projekte „Lietuvai 103 maži žingsneliai“.

„Bitučių“ grupės ugdytiniai dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte ,„Spalvų, šešėlių, ir veidrodžių karalystėje“ (In the realm of colors, shadows and mirrors).

2021-01-26

„Kiškučių“ gr. ugdytiniai dalyvauja tarptautinio eTwinning projekto „Learning by experience“ veiklose

„Kiškučių“ gr. ugdytiniai gyvena puikiomis emocijomis, nes dalyvauja tarptautinio eTwinning projekto „Learning by experience“ veiklose.

2021-01-18

Dalyvaujame tarptautiniame projekte „My climate workshop“

Kol gyvename ramesnį gyvenimą, aktyviai tobulinamės, planuojame tolimesnes veiklas, projektus, rašome planus ir pan.

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ pedagogės inicijavo eTwinning projektą ,,Halloween pumpkin cousin

2020 m. spalio - lapkričio mėn. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos inicijavo tarptautinį eTwinning kūrybinį projektą ,,Halloween pumpkin cousin" (,,Helovyno moliūgo pusbrolis").

Mažieji „Meškučių“ gr. ugdytiniai - tarptautinio projekto dalis

Mažieji „Meškučių“ gr. ugdytiniai (pedagogė D. Pilypienė ir mokytojo padėjėja M. Čapaitė) prisijungia prie tarptautinio vaikų meno projekto „Vėduoklė mamai 2019“.

2019-05-06

„Ančiukų“ gr. dalyvauja tarptautiniame meno projekte

Mielos mamytės, Jūs vaikučiams esate pats didžiausias turtas, didžiausia dovana, kuria mažieji džiaugiasi kiekvieną dieną.

Jūs - tarsi tie nuostabūs pavasario paukšteliai, kurie skuba, lekia ir visur suspėja!

2019-05-03

Tapome tarptautinio konkurso laureatais

Šilalės lopšelio - darželio „Žiogelis“ pedagogės V. Ričkienė, V. Juzaitienė ir R. Katauskienė kartu su savo ugdytiniais dalyvavo tarptautiniame piešinių konkurse „Saugus miestas vaiko akimis“.

2018-04-29