Veikla » Metodinė veikla

Auklėtojos dalyvavo respublikinėje ikimokyklinių įstaigų konferencijoje

Gruodžio 8 d. auklėtojos V. Juzaitienė, V. Ričkienė ir I. Kazlauskienė dalyvavo respublikinėje ikimokyklinių įstaigų metodinėje-praktinėje konferencijoje „Pasaka - kaip inovacija, ugdymą paverčianti įtraukiančiu“.

2016-12-15

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ logopedė dalyvavo seminare

2016 m. gruodžio 1 d. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ logopedė Asta Ignotienė dalyvavo seminare „Vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, ugdymas ir pagalbos galimybės “, kuris vyko Plungės specialiojo ugdymo centre.

2016-12-02

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Ačė dalyvavo Europos futbolo asociacijų sąjungos, Lietuvos futbolo federacijos ir Goethe Institut Litauen organizuojamamo projekto „Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą." pedagogų seminare.

E. Šemioto nuotr.

2016-11-28

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ auklėtojos Sigita Bartkuvienė, Daiva Pilypienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Ačė dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ugdymo pedagogų forume „Šiuolaikinio ikimokyklinio ugdymo kokybė ir turinys".

Atvira veikla lauke „Mažųjų tyrinėtojų pasaulyje“

2016 m. spalio 3 d. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ teritorijoje vyko atvira veikla "Mažųjų tyrinėtojų pasaulyje".

2016-10-04

Renginys vyko: Šilalės lopšelyje – darželyje „Žiogelis“ 2015 m. lapkričio 21 dieną.

2015-11-23