UA-121207863-1

Veikla » Metodinė veikla

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Ačė dalyvavo Europos futbolo asociacijų sąjungos, Lietuvos futbolo federacijos ir Goethe Institut Litauen organizuojamamo projekto „Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą." pedagogų seminare.

E. Šemioto nuotr.

2016-11-28

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ auklėtojos Sigita Bartkuvienė, Daiva Pilypienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Ačė dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ugdymo pedagogų forume „Šiuolaikinio ikimokyklinio ugdymo kokybė ir turinys".

Atvira veikla lauke „Mažųjų tyrinėtojų pasaulyje“

2016 m. spalio 3 d. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ teritorijoje vyko atvira veikla "Mažųjų tyrinėtojų pasaulyje".

2016-10-04

Renginys vyko: Šilalės lopšelyje – darželyje „Žiogelis“ 2015 m. lapkričio 21 dieną.

2015-11-23