Veikla » Metodinė veikla

Mokytoja pristatė pranešimą Respublikinėje ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojų metodinėje konferencijoje „STEAM ugdymas Alfa kartos vaikams“

2021 m. balandžio 7 d. „Kiškučių“ grupėje dirbanti mokytoja S. Bartkuvienė dalyvavo Vitlio licėjaus (privati technologijų ir inžinerijos mokykla) organizuotoje Respublikinėje ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojų metodinėje konferencijoje „STEAM ugdymas Alfa kartos vaikams“.

Dalyvavome Lietuvos mažųjų žaidynių konferencijoje „Nenustokime judėti!“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ neformalaus ugdymo (kūno kultūros) pedagogė I. Macienė ir ikimokyklinio ugdymo pedagogė I. Kazlauskienė kartu su daugiau kaip 500 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų dalyvavo septintojo Lietuvos mažųjų žaidynių sezono atidarymo konferencijoje „Nenustokime judėti!“.

2021-02-24

Pedagogės Respublikinėje konferencijoje pristatė pranešimą

2021 m. vasario 24 d. ikimokyklinio ugdymo mokytojos Sigita Bartkuvienė ir Jovita Aužbikavičienė dalyvavo Respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų teorinėje-praktinėje konferencijoje ,,Inovatyvus darželis su STEAM".

2021 m. vasario 3 d. (trečiadienį) Šilalės švietimo pagalbos tarnybos organizuoto nuotolinio Ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo metodinio pasitarimo metu Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja S. Bartkuvienė Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams pristatė:

Metodinę priemonę ,,Aš pažįstu skaičius, formas ir spalvas",

Leidinį ,,Lino grožis ir skonis".

Metodinio pirmininkė V. Juzaitienė kvietė ir kitas mokytojas aktyviai dalintis savo metodinėmis priemonėmis, idėjomis ir įgyta patirtimi.

Kristina Ačė,

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Dalyvaujame tarptautiniame projekte „My climate workshop“

Kol gyvename ramesnį gyvenimą, aktyviai tobulinamės, planuojame tolimesnes veiklas, projektus, rašome planus ir pan.

Nauja patirtis „Interaktyviose IT dirbtuvėse su edukaciniais robotukais“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo pedagogė Daiva Kasiliauskienė 2019 m. balandžio 18 d. dalyvavo Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro organizuotame 6 val. seminare „Interaktyviosios IT dirbtuvės su edukaciniais robotukais“.

2019-05-06

Atvira veikla „Sveiki dantukai - graži šypsenėlė“

2019 m. balandžio 10 d. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Drugelių“ gr. pedagogė R. Katauskienė vedė atvirą veiklą „Sveiki dantukai - graži šypsenėlė“.

2019-04-11

UAB „Švietimo ekspertai“ su partneriais organizavo tarptautinę ugdymo įstaigų metodinę-praktinę konferenciją „Kad vaikai augtų saugūs“, kurios tikslas – suteikti žinių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams, kaip kūrybiškai, kryptingai bei nuosekliai ugdyti vaikų saugaus elgesio įgūdžius ir nuostatas bei sudaryti sąlygas gerosios patirties sklaidai.

2019-04-05

2019-04-05

Pedagogės dalyvavo Respublikinėje nuoseklaus socialinio ir emocinio ugdymo programų įgyvendinimo švietimo įstaigose teorinėje-praktinėje konferencijoje „Auginkime laimingą kartą“

2018 m. gruodžio 14 d. Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ pedagogės dalyvavo Respublikinėje nuoseklaus socialinio ir emocinio ugdymo programų įgyvendinimo švietimo įstaigose teorinėje-praktinėje konferencijoje „Auginkime laimingą kartą“.

2018-12-17