Administracinė informacija » Metodinė veikla

Įvyko metodinės grupės posėdis

2022-03-31 vyko Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ metodinės grupės nuotolinis posėdis.

2022-04-13

PEDAGOGĖS RESPUBLIKINĖJE METODINĖJE-PRAKTINĖJE KONFERENCIJOJE DALIJOSI GERĄJA PATIRTIMI

Tėvų ir pedagogų glaudus bendravimas bei veikimas kartu - viena esminių sėkmingo ugdymo sąlygų, todėl semtis ir dalintis patirtimi visada naudinga.

2022-03-21

LOPŠELIO-DARŽELIO PEDAGOGĖS RESPUBLIKINĖJE KONFERENCIJOJE PRISTATĖ PRANEŠIMĄ

Ką mes laikome žaidimu?
Ar kompiuteris skirtas vien žaidimams?
Kokie žaidimai gali būti?
Kuo žaidimas toks svarbus vaikams?
Kodėl suaugusieji nepatenkinti, kad vaikas tik žaidžia?
Ar žaidžiant galima mokytis?
Kokia žaidimo esmė?

2022-03-08

2021-05-18 įvyko Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ metodinės grupės posėdis

2021 m. gegužės 18 d. įvyko Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ metodinės grupės posėdis.

2021-05-19

Mokytoja pristatė pranešimą Respublikinėje ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojų metodinėje konferencijoje „STEAM ugdymas Alfa kartos vaikams“

2021 m. balandžio 7 d. „Kiškučių“ grupėje dirbanti mokytoja S. Bartkuvienė dalyvavo Vitlio licėjaus (privati technologijų ir inžinerijos mokykla) organizuotoje Respublikinėje ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojų metodinėje konferencijoje „STEAM ugdymas Alfa kartos vaikams“.

Pravesta atvira veikla „Pavasario pokyčiai“

2021-04-02 ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sigita Bartkuvienė pravedė atvirą ugdomąją veiklą „Pavasario pokyčiai“.

Dalyvavome Lietuvos mažųjų žaidynių konferencijoje „Nenustokime judėti!“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ neformalaus ugdymo (kūno kultūros) pedagogė I. Macienė ir ikimokyklinio ugdymo pedagogė I. Kazlauskienė kartu su daugiau kaip 500 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų dalyvavo septintojo Lietuvos mažųjų žaidynių sezono atidarymo konferencijoje „Nenustokime judėti!“.

2021-02-24

Pedagogės Respublikinėje konferencijoje pristatė pranešimą

2021 m. vasario 24 d. ikimokyklinio ugdymo mokytojos Sigita Bartkuvienė ir Jovita Aužbikavičienė dalyvavo Respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų teorinėje-praktinėje konferencijoje ,,Inovatyvus darželis su STEAM".

2021 m. vasario 3 d. (trečiadienį) Šilalės švietimo pagalbos tarnybos organizuoto nuotolinio Ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo metodinio pasitarimo metu Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja S. Bartkuvienė Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams pristatė:

Metodinę priemonę ,,Aš pažįstu skaičius, formas ir spalvas",

Leidinį ,,Lino grožis ir skonis".

Metodinio pirmininkė V. Juzaitienė kvietė ir kitas mokytojas aktyviai dalintis savo metodinėmis priemonėmis, idėjomis ir įgyta patirtimi.

Kristina Ačė,

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Dalyvaujame tarptautiniame projekte „My climate workshop“

Kol gyvename ramesnį gyvenimą, aktyviai tobulinamės, planuojame tolimesnes veiklas, projektus, rašome planus ir pan.