Kviečiame dalyvauti respublikiniame projekte „Aš pasveikinsiu tėvelį!“

Kviečiame dalyvauti respublikiniame projekte „Aš pasveikinsiu tėvelį!“.

2021-05-12

Sveikiname!

Nuo 2021-05-03 Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ pareigas pradėjo eiti R. Rimkuvienė.

Nemokamos psichologų konsultacijos „Tėvų linijoje“ padeda sulaukti eilės pas psichologą

Dėl pandemijos ir karantino smarkiai prastėja tiek suaugusiųjų, tiek vaikų savijauta, o psichologo ar psichoterapeuto konsultacijos tenka laukti net kelis mėnesius. Tačiau kai būtina skubi pagalba, kai sunku suvaldyti emocijas, reikia rekomendacijos dėl konkrečios situacijos ar žmogaus, kuris galėtų išklausyti, vis aktualesne alternatyva tampa emocinės pagalbos linijos.

2021-04-22

Pradėjome ikimokyklinio ugdymo programos „Žiogelio takeliu“ atnaujinimo darbus

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė su 6 partneriais įgyvendina projektą, kurio tikslas - pagerinti ikimokyklinio ugdymo kokybę skatinant pokyčius Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo įstaigų veikloje.

2021-03-23

Sveikiname konkurso „Lietuvėle, tu graži!“ nugalėtojus

2021 m. kovo 4 d. pasibaigė tradicinis Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ organizuojamas Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų konkursas „Lietuvėle, tu graži!“.

Pedagogės Respublikinėje konferencijoje pristatė pranešimą

2021 m. vasario 24 d. ikimokyklinio ugdymo mokytojos Sigita Bartkuvienė ir Jovita Aužbikavičienė dalyvavo Respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų teorinėje-praktinėje konferencijoje ,,Inovatyvus darželis su STEAM".

2021-02-24

Šilalės rajono savivaldybės mero 2021-02-23 potvarkis Nr. T3-14 „Dėl viešo konkurso Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktoriaus pareigoms eiti komisijos sudarymo“.

2021-02-23

Skelbiamos atnaujintos visos darbo dienos ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eilės

Šilalės rajono savivavldybės administracija skelbiame Ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eiles.

Kviečiame dalyvauti Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų konkurse „Lietuvėle, tu graži!“.

2021-02-19

Kviečiame dalyvauti respublikiniame projekte „Man – grūdelį, tau – giesmelę“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė kviečia dalyvauti respublikiniame projekte „Man – grūdelį, tau – giesmelę“.

2021-01-18