Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Kovas - mėnuo, skirtas sąmoningumo didinimui prieš patyčias, organizuoti ir vykdyti veiklas, skirtas stabdyti patyčias ir kitokį žeminantį elgesį.

plačiau

Belaukdami pavasario švenčių Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis" „Voveriukų" ir „Bitučių" grupių ugdytiniai rimtai nusiteikę kibo į darbus, o kad būtų lengviau į pagalbą pasitelkė tėvelius.


 

plačiau
Su Prisikėlimo švente!

„Nykštukų“ gr. tėveliai papuošė lopšelio-darželio teritoriją velykinėmis dekoracijomis

Džiaugiamės, kad ugdytinių tėveliai visada prisideda prie lopšelio-darželio aplinkos puošimo.

Dėkojame „Nykštukų“ gr. bendruomenei už kuriamą nepakartojamą pavasario emociją.

 

Nuotraukos S. Bytautienės

„Žirniukų“ grupės vaikučiai aktyviai, darbščiai ir su pačiomis geriausiomis emocijomis paminėjo Pasaulinę Dauno sindromo dieną.

plačiau

Ir mažieji "Žirniukų" grupės vaikučiai nekantraudami laukia Šv. Velykų. Gal ir juos aplankys Velykų bobutė su greituoliu zuikučiu ir atneš pačių gražiausių ir stipriausių margučių dovanų?!
O, kad laukimas neprailgtų, "Žirniukai" pasiraitojo rankoves ir kibo į darbus.

plačiau

Šiandien, kovo mėn. 30 d. "Nykštukų" grupės ugdytiniai ir pedagogės sulaukė svečių - Šilalės S. Gaudėšiaus gimnazijos gimnazistų, vadovaujamų mokytojos Dalios Kubaitienės. Tai vienas iš projekto "Raktai į sėkmę" etapų - "Kuriame pavasarinę šventinę nuotaiką kartu". 

plačiau

 

Tarptautinė teatro diena minima kovo 27 – ąją dieną, ji pradėta minėti nuo 1962 m, todėl šiai dienai paminėti Šilalės lopšelio-darželio “Žiogelis” pedagogės (V. Juzaitienė, R. Kazlauskienė, V. Ričkienė, D. Jogminienė. J. Simonavičienė) parengė spektaklį - „Kelionė į pasaulio kraštą”.

plačiau
Atgijusios pasakos