Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Skelbiamos atnaujintos visos darbo dienos ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eilės

Vadovaudamiesi Centralizuoto vaikų priėmimo į Šilalės rajono savivaldybės švietimo įstaigų visos dienos ikimokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašo, patvirtinto Šilalės rajono savivaldybės tarybos 2015 m. birželio 26 d. sprendimo Nr. T1-149 „Dėl vaikų priėmimo į Šilalės rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ugdymo grupes“ 1.1 papunkčiu, 12 punktu, skelbiame Ikimokyklinio ugdymo grupės laukiančiųjų eiles.

plačiau
Įvyko Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šokių ir meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“

           Meninio skaitymo konkursas – tai puiki galimybė atskleisti vaiko individualumą, ugdyti jo pilietiškumą, tobulinti asmenybę.  2019 m. kovo 7 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ jau vienuoliktą kartą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga vyko, Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo pedagogės Danos Jogminienės inicijuotas, Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šokių ir meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“.

 

               2019-03-12

plačiau
Užgavėnės – išskirtinė diena metuose

Lopšelio-darželio ugdytiniams Užgavėnės – pati linksmiausia šventė, nes pasislėpus po kauke galima krėsti įvairias išdaigas, triukšmauti ir kitaip pokštauti. 

 

2019-03-12

plačiau
Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šokių ir meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“

Kviečiame į Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šokių ir meninio skaitymo konkursą „Lietuvėle, tu graži!“.

plačiau

Sausio 28 d. pgl. veiksmų programos priemonę 09.2.1-ESFA-K-728 „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ pateikta Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ paraiška „Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ ES struktūrinių fondų lėšų įsisavinimui.

 

2019-02-05

plačiau

Mano pirštinė pirštuota,
Mano pirštinė raštuota...
O kiek pirštų, kas suskaitė,
Turi mano pirštinaitė?
               (K. Kubilinskas)

 

Pasibeldus šaltukui ir padabinus visus laukus ir miškus puriu sniegu, Šilalės lopšelio – darželio „Žiogelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos Daiva Kasiliauskienė ir Vida Leščauskienė organizavo projektą „Mano pirštinė raštuota“.

plačiau
KVIEČIAME Į RESPUBLIKINĘ METODINĘ-PRAKTINĘ KONFERENCIJĄ „IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ VAIKŲ UGDYMO GALIMYBĖS IR INKLIUZINIO UGDYMO PRAKTIKA“

Kviečiame dalyvauti respublikinėje metodinėje-praktinėje konferencijoje „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus specialiųjų poreikių vaikų ugdymo galimybės ir inkliuzinio ugdymo praktika".

 

2019-01-14

 

plačiau