Struktūra ir kontaktai » Naujienos

NUOTOLINIO UGDYMO VEIKLOS PLANAI 2020 - 04 - 06 -04 -17

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos  nuotoliniu būdu dalyvauja projektuose:

Tarptautiniame projekte "Zipio darugai";

 Respublikiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų ir vaikų virtualioje fotografijų

parodoje „Pavasario grožis“.

 Kauno lopšelio – darželio „Rasytė“ respublikinėje nuotraukų parodoje „Pavasario paletė“

Tarptautiniame projekte eTwinning "Changes in spring"

Respublikiniame ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų pedagogų projekte „Velykų margutis“ .

 

plačiau
NUOTOLINIO UGDYMO VEIKLOS PLANAI 2020-03-23 -04 -03

      Prasidėjus nuotoliniam ugdymui, ikimokyklinio ugdymo mokytojos, pagalbos specialistai skelbia mokomąją medžiagą vaikų ugdymui notoliniu būdu savo uždarose facebook  grupėse, bendrauja su tėveliais ir ugdytiniais per Zoom, Skype programas, kuria video, ruošia nuotolinias užduotis vaikams QUIZIZZ, PADLET programomis. Pateikia dėliones iš svetainės, Free Online Jigsaw Puzle, parenka muzikines užduotis iš svetainės Chrome Music Lab - Song Maker ir t.t.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos  nuotoliniu būdu dalyvauja projektuose:

Tarptautiniame projekte "Zipio draugai";

 Tarptautiniame projekte etwinning „Changes in spring“.

 Respublikiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų ir vaikų virtualioje fotografijų

parodoje „Pavasario grožis“.

 Kauno lopšelio – darželio „Rasytė“ respublikinėje nuotraukų parodoje „Pavasario paletė“

 

plačiau

TĖVELIŲ DĖMESIUI ! Lietuvoje paskelbus karantiną ir sustabdžius ugdymo procesą darželiuose, nuo kovo 30 dienos vaikų ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu. Tai iššūkis tiek tėveliams, tiek mokytojams. Labai tikimės, kad pasitardami ir konsultuodamiesi, šiuolaikinių - technologijų pagalba, sėkmingai vykdysime mūsų mažųjų ugdymą namuose. Visas siūlomas veiklas, jų įgyvendinimo rekomendacijas, teminius video bei kitą žaidybinę - mokomąją medžiagą  lopšelio-darželio  „Žiogelis“ bendruomenė gali rasti mūsų įstaigos  facebook paskyroje.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojai, pagalbos specialistai dalinsis vieni su kitais gerąja darbo patirtimi ir skelbs mokomąją medžiagą vaikų ugdymui nuotoliniu būdu savo grupės facebook uždaroje paskyroje. Esant neaiškumams, pastebėjimams ar pasiūlymams, galite skambinti arba rašyti tiek ikimokyklinio ugdymo mokytojoms individualiai, tiek į darželio el. paštą. Ačiū visiems už supratingumą. Bendraukime nuotoliniu būdu ir būkime sveiki.

plačiau
Informacija

Darbo tvarka karantino metu

Karantinas

Visoje Lietuvoje dėl koronaviruso dviem savaitėms uždaromos švietimo įstaigos

Nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. privalomai stabdomas ugdymo, mokymo ir studijų procesas visose švietimo įstaigose, t.y. universitetuose, kolegijose ir mokyklose, taip pat dienos ir užimtumo centruose, neveiks darželiai, neformaliojo švietimo įstaigos. Toks sprendimas šiandien priimtas Vyriausybės posėdyje.

Šilalės lopšelis-darželis "Žiogelis", remdamasis aukščiau paminėtu Vyriausybės sprendimu, taip pat stabdo ugdymo veiklą nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d.

Įvyko Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų  meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“

     2020 m. kovo 10 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ meninio skaitymo konkurso dalyvius pasveikino Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktorė D. Kutniauskienė.

plačiau
Kūrybinių - erdvinių darbų

Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių - erdvinių darbų konkurso "Lietuvėle, tu graži!" Nugalėtojai:

plačiau
"Laisvės malūnėlių" gamyba

Šilalės lopšelio - darželio "Žiogelis" bendruomenė prisidėjo prie "Laisvės malūnėlių" gamybos, iš jų, kovo 11-ają bus padaryta pieva prie Kovo 11-osios paminklo "Laisvės Šauklys".