Struktūra ir kontaktai » Naujienos

SEB ir TV3 “Išsipildymo akcija“
Mielieji,
TV3 "Išsipildymo akcijos" redaktorė Elvana renka informaciją apie vaikučius, kuriems reikalinga mūsų pagalba.
2020-10-06
plačiau
Europos judumo savaitė Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“
Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė prisijungia prie didžiausios tvaraus judėjimo kampanijos pasaulyje - Europos judumo savaitės 2020.
 
2020-09-16
plačiau
Respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių ekologinio-etninio švietimo projektas „Užauginsiu pats duonelę!“

Šiandien gyvendami pašėlusiame ritme, nebesusimąstome, jog tai, ką valgome kasdien – ne tik maistas, bet ir didžiulė vertybė, kurią turime branginti. Senovės lietuviai, kaip ir kitos žemdirbių tautos, duoną pelnė sunkiai ir vargingai, todėl ją labai brangino, supo pagarba, kūrė apie ją pasakas. Ji tokia svarbi lietuviui, kad buvo naudojama beveik visose apeigose, darbuose,  medicinoje. Ja gydydavo išgąstį, gyvatės įkandimą, pasiutligę, pūlingas žaizdas. 

 

plačiau
TARPTAUTINĖ VIRTUALI IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ NUOTRAUKŲ PARODA „ KĄ RUDENS GĖRYBĖS SLEPIA?“

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė kviečia visus ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikučius bei jų pedagogus dalyvauti Tarptautinėje virtualioje ikimokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų nuotraukų parodoje „Ką rudens gėrybės slepia?".

 

 

plačiau
Projekto „Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ mokymai
Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenė 2020-2021 m.m. pradeda netradiciškai, nes ugdymo įstaiga įgyvendina Europos socialinio fondo finansuojamą projektą „Šilalės, Šakių ir Šiaulių rajonų savivaldybių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“.
 
plačiau
„SVEIKAS, DARŽELI!“
„SVEIKAS, DARŽELI!“

Mieli tėveliai,

informuojame, kad atsižvelgiant į situaciją dėl COVID-19 viruso plitimo Lietuvoje, šiemet Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniams Rugsėjo 1-oji bus organizuojama netradiciškai, t. y. be tėvelių ir kitų šeimos narių.

 

7.30 val. - 8.30 val. vaikų priėmimas (taisyklės pridedamos),

 

9.00 val. – 10.00 val. šventinis rytmetis grupėse „Sveikas, darželi!”,

 

Nuo 10.00 val. Lopšelio-darželio teritorijoje viduriniųjų ir vyresniųjų grupių ugdytiniams (pagal iš anksto sudarytą grafiką) bus organizuojamos šventinės estafetės gryname ore.

 

 

Prašome dar kartelį susipažinti su Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ lankymo tvarka, kuri galioja nuo 2020 m. rugpjūčio 17 d.:

 

1. Į lopšelį-darželį priimami tik sveiki vaikai. Karščiuojantys ar turintys ūmių kvėpavimo takų ligų vaikai į darželį nepriimami.

 

2. Pradedančių lankyti lopšelį-darželį vaikus lydintis 1 asmuo bus įleidžiamas į grupės rūbinę 15 min., kad susipažintų su grupėje dirbančiais darbuotojais bei saugiai perduotų vaikus grupės ikimokyklinio ugdymo mokytojai. Tėvai (globėjai) atvedę vaiką į ugdymo prie įėjimo į įstaigą privalo dezinfekuoti rankas bei dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

 

3. Vaikai turi būti pasitikrinę sveikatą sveikatos priežiūros įstaigoje, išskyrus atvejus, jei einamaisiais metais vaikų sveikatos patikrinimo pažymos jau buvo pristatytos.

 

4. Palydint vaikus, jau lankiusius lopšelį-darželį, tėvai ar kiti lydintys asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Pasiskambinti prie įėjimo į darželį vaiko grupės ikimokyklinio ugdymo mokytojai, kad pasitiktų vaiką. Grupės mokytoja pati nusiveda vaiką į grupę.

 

5. Tėvams ar kitiems lydintiems asmenims į lopšelio-darželio patalpas užeiti draudžiama.

 

6. Lopšelio-darželio teritorijoje būtina laikytis saugaus atstumo.

 

7. Vaikai atsiimami iš lauko. Jei vaikų lauke nebus, prašome skambinti mokytojai telefonu ir darbuotojas Jums vaiką išves į lauką.

 

8. Vaikų priėmimo laikas nuo 7.30 val. iki 8.30 val.

 

Kad adaptacijos periodą įveiktumėme kiek įmanoma lengviau, prašome vaikams namuose ramiai paaiškinti, kaip vyks atsisveikinimas su tėveliais.

 

Pažadame, kaip visada, nuoširdžiai pasirūpinti Jūsų vaiku.

 

Iškilus klausimams prašome:

 

1. Rašyti elektroniniu paštu [email protected];

2. Skambinti mob. 861025963, 867342631, tel. 8 449 74497;

3. Rašyti žinutes įstaigos facebook paskyroje;

4. Užeiti per pagrindinį įėjimą pas administracijos darbuotojus.

 

Jei Jūsų šeimoje ar artimojoje aplinkoje bus nustatytas COVID-19 atvejis, būtina  mus informuoti.

 

PRAŠOME PASIDALINTI ŠIA INFORMACIJA SU PAŽĮSTAMAIS, KURIŲ VAIKUČIAI LANKO ŠILALĖS LOPŠELĮ-DARŽELĮ "ŽIOGELIS"!

 

Nuoširdžiai dėkojame už bendradarbiavimą.

 

Saugokime vieni kitus!

 

Lopšelio-darželio administracija

 

2020-08-27

 

Lopšelio-darželio ,,Žiogelis'' lankymo tvarka nuo rugpjūčio 17 dienos

Mieli tėveliai, Norime supažindinti su vaikų lankymo tvarka lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ ekstremaliosios situacijos Lietuvoje paskelbimo metu dėl COVID-19 ligos nuo rugpjūčio 17 dienos:

1. Į lopšelį-darželį priimami visi sveiki vaikai. Karščiuojantys ar turintys ūmių kvėpavimo takų ligų vaikai į darželį nepriimami.

2. Pradedančių lankyti lopšelį-darželį vaikų lydintieji asmenys bus įleidžiami į grupės rūbinę 15 min., kad susipažintų su grupėje dirbančiais darbuotojais bei saugiai perduotų vaikus grupės ikimokyklinio ugdymo mokytojai. Tėvai (globėjai) atvedę vaiką privalo prie įėjimo į įstaigą dezinfekuoti rankas bei dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

3. Vaikai turi būti pasitikrinę sveikatą sveikatos prtiežiūros įstaigoje, išskyrus atvejus jei einamaisiais metais vaikų sveikatos patikrinimo pažymos jau buvo pristatytos.

4. Palydint vaikus, jau lankiusius lopšelį-darželį, tėvai ar kiti lydintys asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Pasiskambinti prie įėjimo į darželį vaiko grupės ikimokyklinio ugdymo mokytojai, kad pasitiktų vaiką. Grupės mokytoja pati nusiveda vaiką į grupę.

5. Tėvams ar kitiems lydintiems asmenims į darželio patalpas užeiti draudžiama.

6. Lopšelio-darželio teritorijoje prašome laikytis saugaus atstumo.

7. Vaikai atsiimami iš lauko. Jei vaikų lauke nebus, prašome skambinti mokytojai telefonu ir Jums atvesime vaiką.

8. Vaikai bus priimami nuo 7.30 val. iki 8.30 val.

Prašome vaikams namuose ramiai paaiškinti, kaip vyks atsisveikinimas su tėveliais, kad vaikai kuo mažiau patirtų streso, nereikalingos įtampos.

Pažadame kaip visada nuoširdžiai pasirūpinti Jūsų vaiku. Iškilus klausimams prašome rašyti elektroniniu paštu [email protected] arba skambinti telefonu 861025963, 8 449 74497, taip pat galite užeiti per pagrindinį įėjimą pas administracijos darbuotojus.

Jei Jūsų šeimoje ar artimojoje aplinkoje bus nustatytas COVID-19 atvejis, privalote mus informuoti. Saugokime vieni kitus.

 

Administracija

Informacija apie laisvą mokytojo darbo vietą ir atranką į šias pareigas

ŠILALĖS LOPŠELIS-DARŽELIS ,,ŽIOGELIS“ (savivaldybės biudžetinė įstaiga, Kovo 11-osios g. 22, LT-75124 Šilalė, tel. 8 449  744 96, el. p. [email protected], duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190328688) skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigoms Šilalės lopšelyje-darželyje ,,Žiogelis“ nuo 2020 m. rugpjūčio 17 d. užimti. Darbo sutartis – neterminuota, numatomas darbo krūvis – 0,5 pareigybės, 18 valandų per savaitę.

1. Reikalavimai:

1.1. Aukštasis universitetinis arba aukštesnysis įgytas iki 2009 metų, ar  specialus vidurinis, įgytas iki 1995 metų išsilavinimas ir pedagogo kvalifikacija.

1.2. Baigta ikimokyklinio  ugdymo  mokytojų rengimo programa.

1.3. IKT kompetencija.

1.4. Gebėti ugdymo procese taikyti informacines technologijas, šiuolaikines ugdymo metodikas.

1.5. Puikūs bendravimo įgūdžiai su ikimokyklinio/priešmokyklinio amžiaus vaikais.

2. Privalumas:

Privalomos asmens savybės – atsakingumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas, sklandus minčių dėstymas žodžiu ir raštu, organizaciniai gabumai, geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, imlus naujovėms.

3. Pretendentas privalo pateikti:

3.1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje (priedas 1);

3.2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

3.3. išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijas;

3.4. gyvenimo aprašymą (CV).

4. Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis. Pretendentai, kurie atitiks atrankos  skelbime nustatytus kvalifikacinius reikalavimus, apie dalyvavimą pretendentų atrankoje bus informuojami individualiai.

5. Pretendentai dokumentus gali pateikti iki 2020 m. rugpjūčio 13 d. tiesiogiai darbo dienomis nuo 9.00 iki 16.00 val. lopšelio-darželio raštinėje adresu: Kovo 11-osios g. 22,  LT-75124 Šilalė. siųsti registruotu laišku arba elektroniniu paštu [email protected]. Dokumentų originalai pateikiami  atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Informacija apie skelbiamą atranką teikiama tel. Nr. 8 610 25 96, el. p. [email protected]

Pretendentams, neatitinkantiems kvalifikacinių reikalavimų, nepateikusiems visų nurodytų dokumentų, ar sutikrinant nustačius, kad pateikti dokumentų originalai neatitinka dokumentų kopijų, neleidžiama dalyvauti atrankoje.

 

Prašymas, dalyvauti konkurse (priedas 1)

Skelbiamas konkursas Šilalės lopšelio-darželio vadovo pareigoms užimti

Šilalės rajono savivaldybės mero 2020 m. birželio 30 d. potvarkis Nr. T3-57 „Dėl Viešo konkurso Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“  direktoriaus pareigoms eiti“.

Pretendentai dokumentus adresu – Šilalės rajono savivaldybės administracija, Personalo ir ūkio skyrius, 202 kab., J. Basanavičiaus g. 2, 75138 Šilalė, pateikia tiesiogiai, elektroniniu paštu [email protected] arba registruotu laišku Telefonai pasiteirauti: (8 449) 76 116, 8 687 45040.

Tarptautinis eTwinning projektas „The journey to the fairy tale world (Kelionė į pasakų pasaulį)

 Tie „Kiškučiai“, tie šaunuoliai,

 Nenustygstantys vikruoliai,

 Nori visus pamatyti ir

 Save net pristatyti.

Taip, „Kiškučių“ grupė dalyvauja  tarptautiniame eTwining projekte „The journey to the fairy tale world” (Kelionė į pasakų pasaulį).

plačiau