Struktūra ir kontaktai » Naujienos

Darželinukai palaikė iškilmingą karių savanorių eiseną.

Š. m. kovo 6 d. Šilalės lopšelio - darželio "Žiogelis" ugdytiniai, džiaugsmingai palaikė karių savanorių iškilmingą eiseną, skirtą LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENAI PAMINĖTI.

plačiau
Meninio skaitymo konkurso

Kovo 4 d. lopšelyje - darželyje "Žiogelis" įvyko meninio skaitymo konkurso "Lietuvėlė, tu graži" I etapas.
 

plačiau
Pažintinis mažųjų žygis

       Išlydint žiemą ir pasitinkant pavasarį, Šilalės lopšelio - darželio "Žiogelis" bendruomenė, pirmą kartą surengė pažintinį mažųjų žygį "Mažais žingsneliais Gimto miesto takais.

plačiau
Užgavėnės

   Užgavėnės - išskirtinė metų diena, viena linksmiausių žiemos švenčių. Nors šiemet šalčiai taip ir neatėjo, ir neiškrito daug daug sniego, vis dėlto, lopšelio - darželio "Žiogelis" bendruomenė pasiruošė tradiciniam ir triukšmingam žiemos išvarymui.

plačiau

Vasario 19 d. Šilalės lopšelyje - darželyje "Žiogelis" vyko respublikinio projekto "Lietuvos mažųjų žaidynės 2020" I etapo varžybos. Vaikai tryško gera energija ir emocija, darželis ūžė nuo vaikų juoko ir sportinio azarto!

plačiau
Vasario 16 - osios minėjimas

Gyvenkim ir mylėkime pasaulį!

Didžiuokimės tėvyne Lietuva!

Iškelkim laisvės Vėliavą į saulę

Ir būkime viena stipri šeima.
 

plačiau
Vyresniųjų grupių ugdytinių viktorina

Vasario 12 d. Šilalės lopšelio - darželio "Žiogelis" vyresniųjų grupių ugdytiniai susirinko į viktoriną "Gimtinė Lietuva", kurią vedė ikimokyklinio ugdymo mokytojos - metodininkės Silva Bytautienė ir Dalia Vasiliauskienė.

plačiau

   Konkursas skirtas Lietuvo Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Tai - tautinio ir pilietinio ugdymo projektas, skatinantis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų saviraiškos, kūrybiškumo, tautiškumo, humanistinių vertybių formavimąsi.

plačiau
Jaunųjų aktorių vaidinimas „Baltuolė ir Nykštukai

Kaip ir kasmet, mūsų mažuosius ugdytinius aplankė Šilalės darmos studijos mokyklėlės jaunieji aktoriai ir vaikams suvaidino vaidinimą "Baltuolė ir Nykštukai"

plačiau

Mūsų darželyje po ilgo laiko pertraukos vėl pasirodė renginys "Beždžioniukų diskoteka"

plačiau