Karantinas

Visoje Lietuvoje dėl koronaviruso dviem savaitėms uždaromos švietimo įstaigos

Nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. privalomai stabdomas ugdymo, mokymo ir studijų procesas visose švietimo įstaigose, t.y. universitetuose, kolegijose ir mokyklose, taip pat dienos ir užimtumo centruose, neveiks darželiai, neformaliojo švietimo įstaigos. Toks sprendimas šiandien priimtas Vyriausybės posėdyje.

Šilalės lopšelis-darželis "Žiogelis", remdamasis aukščiau paminėtu Vyriausybės sprendimu, taip pat stabdo ugdymo veiklą nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d.

Įvyko Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų  meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži!“

2020 m. kovo 10 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ meninio skaitymo konkurso dalyvius pasveikino Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktorė D. Kutniauskienė.

Kūrybinių - erdvinių darbų

Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių - erdvinių darbų konkurso "Lietuvėle, tu graži!" Nugalėtojai:

"Laisvės malūnėlių" gamyba

Šilalės lopšelio - darželio "Žiogelis" bendruomenė prisidėjo prie "Laisvės malūnėlių" gamybos, iš jų, kovo 11-ają bus padaryta pieva prie Kovo 11-osios paminklo "Laisvės Šauklys".

Darželinukai palaikė iškilmingą karių savanorių eiseną.

Š. m. kovo 6 d. Šilalės lopšelio - darželio "Žiogelis" ugdytiniai, džiaugsmingai palaikė karių savanorių iškilmingą eiseną, skirtą LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENAI PAMINĖTI.

Meninio skaitymo konkurso

Kovo 4 d. lopšelyje - darželyje "Žiogelis" įvyko meninio skaitymo konkurso "Lietuvėlė, tu graži" I etapas.

Pažintinis mažųjų žygis

Išlydint žiemą ir pasitinkant pavasarį, Šilalės lopšelio - darželio "Žiogelis" bendruomenė, pirmą kartą surengė pažintinį mažųjų žygį "Mažais žingsneliais Gimto miesto takais.

Užgavėnės

Užgavėnės - išskirtinė metų diena, viena linksmiausių žiemos švenčių. Nors šiemet šalčiai taip ir neatėjo, ir neiškrito daug daug sniego, vis dėlto, lopšelio - darželio "Žiogelis" bendruomenė pasiruošė tradiciniam ir triukšmingam žiemos išvarymui.

Vasario 19 d. Šilalės lopšelyje - darželyje "Žiogelis" vyko respublikinio projekto "Lietuvos mažųjų žaidynės 2020" I etapo varžybos. Vaikai tryško gera energija ir emocija, darželis ūžė nuo vaikų juoko ir sportinio azarto!