Struktūra ir kontaktai » Naujienos


Visą savaitę ugdomųjų veiklų metu mokėmės pažinti emocijas, draugauti, dalintis, suprasti, apkabinti, paguosti, o šiandien, Tolerancijos dienos minėjimo proga, įžiebėme tolerancijos ryškias švieseles.


Kodėl žibintai?
Direktorė Renata Rimkuvienė pristatė, kad šių metų tolerancijos dienos simbolis yra žibintas, nes pasaulyje ir taip daug tamsos bei blogio.


Dėkojame visiems visiems, t.y. vaikučiams, tėveliams, pedagogams uż nuostabius žibintus.


Už mini spektakliuką ačiū pedagogėms Daivai Kasiliauskienei, Vilmai Juzaitienei, Daivai Pilypienei, Monikai Čapaitei, Jurgitai Simonavičienei.


Už muziką, šokį ir dainelę ačiū muzikos pedagogei Genovaitei Pauliuvienei.


Kristina Ačė,
Autorės nuotraukos

2023-11-16
 

plačiau

 
Šiandien „Naminukų“ ir „Kačiukų“ gr. ugdytiniai turėjo puikią progą ne tik apsilankyti policijos renovuotame pastate, bet ir apžiūrėti patalpas, kur policijos pareigūnai augina raumenis, žaidžia krepšinį ir t.t.


Tačiau bet kokiu atveju didžiausią įspūdį paliko policijos automobilis, į kurį įlipo visi norintys, ir viskas, ką policijos pareigūnai turi su savimi, vykdami į iškvietimą.


Nuoširdi padėka Šilalės policijos bendruomenės pareigūnei Vilmai Maskoliūnienei už tokį nuoširdų policijos profesijos pristatymą.


Kai užaugs ši karta, policijos pareigūnų turėsime labai daug. Taip žadėjo mūsų „Naminukų“ ir „Kačiukų“ gr. jaunimas.


Ačiū pedagogėms Ingridai Liorančienei, Rimai Pukinskienei, Daivai Bogužienei, Daliai Vasiliauskienei už norą vaikams parodyti kiek įmanoma daugiau. 


Kristina Ačė,
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Autorės ir I. Liorančienės nuotr.

2023-11-13
 

plačiau

 

Spalio mėnesį „Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai, kartu su tėveliais ir pedagogėmis, susiorganizavo „Moliūgų skaptavimo dirbtuvėles“. 


Kad Jūs žinotumėte, kaip vaikučiai triūsė, maišė, kepė ir pagamino savo mieliausiems tėveliams nuostabią staigmeną - obuolių sausainiukus, kuriuos valgydami mamytės ir tėveliai mėgavosi nuostabiu rudens paliestu obuolių skoniu ir kvapu.


Ši diena darželyje buvo kupina nepamirštamų malonių emocijų belaukiant savo artimųjų.


Su didžiausiu malonumu ir padėka visai grupės bendruomenei prisimename šias šiltas ir jaukias akimirkas.


Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Monika Čapaitė
Autorės nuotraukos

2023-11-09
 

plačiau
Startavo bendruomenės aplinkosaugos švietimo projekto „Tegul pavasarį pražydę žiedai džiugina mamyčių širdeles“


Spalio mėn. startavo Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenės aplinkosaugos švietimo projektas „Tegul pavasarį pražydę žiedai džiugina mamyčių širdeles“.


Projekto tikslas - sukurti spalvingas Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ erdves ir užauginti mamytėmsgėlių.

 

Projektas skirtas visai Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomenei.

 

Projekto trukmė 2023 m. spalio mėn. - 2024 m. gegužės mėn.


Dėkojame projekto organizatorėms S. Bytautienei, S. Zakaraitei, L. Gudauskienei, O. Mikutienei, L. Sabockienei, V. Motuzienei.


Tariame ačiū visiems prisijungusiems, t.y. vaikučiams, darbuotojams, tėveliams, kurie rūpinotės viskuo, kad į išpurentą žemę būtų pasodinti gėlių svogūnėliai, kuriuos saugosime, stebėsime ir pavasarį sulauksime nuostabių žiedų.


Kristina Ačė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
Nuotraukos S. Zakaraitės, L. Sabockienės

2023-11-09

KVIEČIAME PALAIKYTI MUS KONKURSE


Dalyvaujame respublikiniame projekte „Futboliukas“, kuriame pristatome savo įstaigos logotipą, todėl prašome facebooke atidarius nuotrauką (būtina atidaryti!) https://www.facebook.com/photo?fbid=649231330707292&set=a.649251374038621, paspausti „LIKE“ arba ŠIRDUTĘ.

 

„Naminukų“, „Kačiukų“, „Nykštukų“ ir „Skruzdėliukų“ vaikučiai Jums kiekvienam taria nuoširdų AČIŪ.

 

Atkreipiame dėmesį, kad savo balsą galite atiduoti iki 2023 m. lapkričio 13 d.

Daugiausiai patiktukų „like“ surinkusios įstaigos bus apdovanotos prizais!

 

Kristina Ačė,

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

2023-11-08
 

O štai – ruduo atėjo:
Medžiai šiaušiasi nuo vėjo,
Ir ežiukai patyliukais
Klojas lapų pataliukais.

plačiau

Nuo seno kaštono nukrito gražiai į pievą geltoną mažiukai ežiai...
Taip apie kaštonus rašo poetas V. Kukulas
O kaštonų šalia darželio auga ne vienas ir kiekvienais metais "ežiukų" sulaukiame gausiai. 

plačiau

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ vykdo mokyklų vadovų, jų pavaduotojų ugdymui, ugdymą organizuojančių skyrių vedėjų, mokytojų, pagalbos mokiniui specialistų  profesinių kompetencijų tobulinimo programos kvalifikacijos tobulinimo programą „Ikimokyklinio amžiaus vaikų sveikos gyvensenos žinių aktyvinimas projekto metodu“.

 

2023-10-18

plačiau

Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ įgyvendina Sveikatos stiprinimo programą 2022-2025 „Sveikas vaikas“, kurioje numatytas prioritetas - sveikas, saugus ir laimingas vaikas. O kad būtumėme tiek fiziškai, tiek emociškai sveiki ir stiprūs aktyviai dalyvaujame ne tik savo įstaigos inicijuotuose, bet ir respublikiniuose fizinį aktyvumą skatinančiuose projektuose.

 

2023-10-11

plačiau

„Atkeliavo rudenėlis su guminiais batais“ - tai Šilalės l./d. „Žiogelis“ pedagogų Jovitos Aužbikavičienės, Sigitos Bartkuvienės, Daivos Pilypienės, Monikos Čapaitės, Kristinos Kelpšienės bei direktoriaus pavaduotojos ugdymui Kristinos Ačės inicijuotas respublikinis, unikalus, nematytas projektas, sujungęs ne tik visą darželio bendruomenę, bet ir kitas ugdymo įstaigas iš visos Lietuvos kurti rudenines puokštes guminiuose batuose.

 

2023-10-11

plačiau